İçeriğe Yönlendir

Ev Alma Danışması

Ali Darbaz

Ev alma seçeneği   

83 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

evet aynen öyle. 

Ali delirdi arkadaşlar. Yardım edin. Dövecek miyiz havuza mı atacağız ne yapalım kendine gelsin :)

çıkar kağıdı sınav yapıyorum.

Abi Cruze 10 bin harcadım. Bmw ye 30 bin harcasam gündelik kondisyona gelir. Miss gibi olur. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

fiyatlar bence hala uygun. 

Abi fiyatlar nedir 2+1 babam ilgileniyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

sarı siteye bak ödemiş gölcük diye begendiğin olursa bana gönder incelerim

Pc başına gecince bakacam. 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ali Darbaz yazdı:

Abi Sivas'da menemeni yakanlardan başka terorist yok. 

Burada bir karışıklık var Ali.

Sivas da Menemen yok, Menemen İzmir'de

Sivas'ta gericilerin yaktığı yer  Madımak Oteli.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Burada bir karışıklık var Ali.

Sivas da Menemen yok, Menemen İzmir'de

Sivas'ta gericilerin yaktığı yer  Madımak Oteli.

Pardon abi madımak menemen karıştırdım. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

2+1 85 m2 kadar ucuz bir şeyler yokmu abi.. :D

bulunur eski evleri alıp bahçelilerden proje yapmak uygun olur ama 300-400 mutlaka harcaman gerek başta.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Gelmiş geçmiş en ekonomik dizel premium araca sahip olup daha az para ödeyerek sahip olmak var iken, Fiat egea 180 bin vermek mantıklı değil benim için

o gelmişi geçmişi çok ekonomik n47 kodlu motor bir öksürürüse, sıfır egea parası çıkar cüzdandan

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

bulunur eski evleri alıp bahçelilerden proje yapmak uygun olur ama 300-400 mutlaka harcaman gerek başta.

Abi neyse ben karavna yönelmeye devam edeyim. Çok para çünkü :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

karavan parkımız da var ali baba. göl kenarında. ucuzdur memnun kalırsın. yeme içme çarşıda yahut ali babada. 

image.thumb.png.0930612d11ba6e3267032168bcb9fecd.png

Çağlar Bayur yazdı:

o gelmişi geçmişi çok ekonomik n47 kodlu motor bir öksürürüse, sıfır egea parası çıkar cüzdandan

Eski bir ev al diyoruz yanaşmıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

karavan parkımız da var ali baba. göl kenarında. ucuzdur memnun kalırsın. yeme içme çarşıda yahut ali babada. 

Abi daha evin nişlerinin borcunu bitiremedim. Önce şu borcun bir kısmını bitirek. Hanımda işsiz kalacak gibi. Bu gün hanıma senden memnunuz gitme kal gibisinden konuşmuşlar ama halen ortada maaş yok. 15 20 gün geriden ödeme yapıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

eski ev vloglar tavan yapacak diye yaklaşırsak alabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Abi yeni projen Mersin'de hangi ilçede?

Yeni projem portakal mahallesi Toroslar da yeni yerleşim yeri.

Abi bi yazlık düşünüyoz [emoji4] Önerin var mı?

Ağam ben Mersin’de yazlığa pek sıcak bakmıyorum.

O da azalır ben böyle bir dünyaya çocuk yapmak istemiyorumcular artıyor [emoji4]

Metin patronum bir elin parmağını geçmez o şimdilik.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Güzel yayla gölcük, bir abimin yanında kalmıştık ailecek 2012 de. Ödemiş Birgi Selçuk Kuşadası derken güzel gezmiştik
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Darbaz

Dostlar. 1 yıl oldu evi alalı. Şimdi balon ödeme yapmak istiyorum. Her hangi bir avantajı olacakmı. 50 bin ödeme yapsam bana herhangi bir faiz indirimi veya vade kısaltması yapmaya değermi. Lütfen btc tavsiyesi yapmayın

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Ali Darbaz yazdı:

Dostlar. 1 yıl oldu evi alalı. Şimdi balon ödeme yapmak istiyorum. Her hangi bir avantajı olacakmı. 50 bin ödeme yapsam bana herhangi bir faiz indirimi veya vade kısaltması yapmaya değermi. Lütfen btc tavsiyesi yapmayın

Değmez. Sadece piskolojik olarak etki yapar. 

Faiz oranı kaç?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Değmez. Sadece piskolojik olarak etki yapar. 

Faiz oranı kaç?

0.69 idi sanırım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Senin faizin düşüktü. Paran var ise o parayı 1 senelik faize yatır daha yüksekten.

0.69 faizle borç almışsın enflasyonun altında.. Olabildiğince geç öde.  Piyasada mevduat faizi 1.20 !!!

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Yeldan yazdı:

Kısa geçiyorum salaklık olur.

Peki ozaman ben eve yatirim yapayım. 

Mehmet Göktürk yazdı:

Senin faizin düşüktü. Paran var ise o parayı 1 senelik faize yatır daha yüksekten.

0.69 faizle borç almışsın enflasyonun altında.. Olabildiğince geç öde.  Piyasada mevduat faizi 1.20 !!!

Kararım değişti. Şimdi farklı planları aktif edeceğim. 12 ay içinde kendi arabamızı almaya karar verdik. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Ali Darbaz yazdı:

0.69 idi sanırım

Bankaya gitsen seni müdür karşılar. Kapıda çay kahve ikram edilir. Arkandan duacı olurlar. Belki madalya bile takarlar :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

benimle aynı dönemde ev almışşınız bnde  0,74 den çekmiştim geçen sene tam bu gün. Bende toplu para yatırmak yerine 2 yıl sonra aylık ödeme tutarımı yükseltip 2 yıl daha erken bitirmeyi planlıyorum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...