İçeriğe Yönlendir

Robot Süpürge Tavsiyesi

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

İsa Erdoğan
Mahmut Yıldız yazdı:

Masanın üzerine koyun, oranın da haritasını çıkarır ve aşağı düşmeden süpürür.

Çıkardığı haritayı hafızaya alıyor mu.

Katlar arası her seferinde yeniden mi tanıtmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Arda Bülent Güzel yazdı:

491066fc66a9fc33de7cf8fb139affc7.jpg

Stand konum olarak da salonun tam karşısında halbuki. Direk salona gitmemesi garip :unsure2:

Aşağıdaki gibi sanal duvar belirleyip o şekilde salonu süpür talimatı vermeyi denediniz mi hiç? Sizin sorununuza çözüm değil ama bu şekilde yaptığınızda da yine koridorun diğer kısmına yönelmeyi deneyecek mi en azından bunu görmüş olursunuz

dwxSCp.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
İsa Erdoğan yazdı:

Çıkardığı haritayı hafızaya alıyor mu.

Katlar arası her seferinde yeniden mi tanıtmak gerekiyor.

Alıyor evet, girmesini istemediğiniz yerin kapısını harita çıkarırken kapatırsanız orayı hiç haritalamaz. Benim bu süpürgeden yok ancak sanal duvar bile belirleyebiliyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Darbaz

Dostlar robotunuzdan memnunmusunuz. Bende alayımmı. İki günde bozulucak bişeymi. Görevini düzgün yerine getiriyormu. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Seni bilmem Ali.. Ben alacağım.. 

Xiaomi nin S6 sı var. o güzelmiş. 

Halıyı tanıyor, süpürüyor mopluyor. işi bitince yerine gidiyor muş.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ali Darbaz yazdı:

Dostlar robotunuzdan memnunmusunuz. Bende alayımmı. İki günde bozulucak bişeymi. Görevini düzgün yerine getiriyormu. 

Ben aldım. AŞırı memnünüm. Gün aşırı çalışıyor. İnanılmaz toz çekiyor. Çıkanı görünce yok artık diyruz.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Seni bilmem Ali.. Ben alacağım.. 

Xiaomi nin S6 sı var. o güzelmiş. 

Halıyı tanıyor, süpürüyor mopluyor. işi bitince yerine gidiyor muş.. 

Dreame al abi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ben hala memnunum, 2 sene oldu sanırım, benimki her çalıştırmada yeniden haritalama yapıyor, ayna falan dinlemiyor ve şaşırmıyor, sorun çıkarsa zaten mesaj atıyor, genelde çorap yakalıyor o zaman kızıyor bizimki :)

Xaomi Mi Vacuum

xiaomi-mi-vacuum-cleaner-akilli-z.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

pahalı bişey. evi süpür.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

pahalı bişey. evi süpür.

zaman yok hal yok kim uğraşacak bir dahamı geleceğiz.... vs.      zamanında ucuz alınca tuz kuru oluyor tabii :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mert Yeldan yazdı:

Dreame al abi.

Link görelim.. 

Yorum bağlantısı
Yıldırım Mustafa

Xiaomi s6 degil de roborock un s6 si var sanirim daha once xiaomi catisindayken sonradan ayrildi. S6 yeni cikan modeli olmasina ragmen s5 max daha performansli fiyat olarak da s5 max 200-300 tl daha pahali aralarindaki tum ozellik farklarini  hatirlamasamda sarj olma suresi arasinda 3-4 saat gibi bir fark dikkatimi cekmisti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Ali Darbaz yazdı:

Düştün mü sende buralara :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ali Darbaz yazdı:

Hanımını seven alsın.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ercüment Yıldırım yazdı:

Düştün mü sende buralara :D

Mert Yeldan yazdı:

Hanımını seven alsın.

Bıhtım valla robot istiyo

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Bıhtım valla robot istiyo
Ben dedim sana [emoji4] Amerika bununla bizi izlicekmiş de belki vazgeçer [emoji1]
Şaka bir yana Dreame D9 f/p ürün alabilirsin diye düşünüyorum. Bende var şirketten bir arkadaş daha aldı o da süper diyo. Ama tabi tercih yine senin fiyat konusunda.
İstifa olayı ne oldu bu arada. Karar verdiniz mi ne olacağına.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ercüment Yıldırım yazdı:

Ben dedim sana emoji4.png Amerika bununla bizi izlicekmiş de belki vazgeçer emoji1.png
Şaka bir yana Dreame D9 f/p ürün alabilirsin diye düşünüyorum. Bende var şirketten bir arkadaş daha aldı o da süper diyo. Ama tabi tercih yine senin fiyat konusunda.

Hanımın yerine adam bulamadılar. Her an herşey olabilir. Bekliyoz bakalım. 

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Hanımın yerine adam bulamadılar. Her an herşey olabilir. Bekliyoz bakalım. 
Hayırlısı hakkınızda
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ercüment Yıldırım yazdı:

Ben dedim sana emoji4.png Amerika bununla bizi izlicekmiş de belki vazgeçer emoji1.png

Ben Dreame D9'u 3 arkadaşa daha aldırdım. Birisi daha önce Xiaomi v2 kullanıyormuş, banyoda yanlışlıkla suya girince tırtlayıp D9 aldı. Bunun kadar toz çekeni toplayanı görmedim diyor.

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Ben Dreame D9'u 3 arkadaşa daha aldırdım. Birisi daha önce Xiaomi v2 kullanıyormuş, banyoda yanlışlıkla suya girince tırtlayıp D9 aldı. Bunun kadar toz çekeni toplayanı görmedim diyor.
Makine performans olarak çok iyi. Benim hanım fişini çekiyor ara ara ondan mıdır bilmem bazen ilk çalıştırmada konumunu algılamıyor sıfırdan haritalandırma yapmaya çalışıyor. Evine git diyip tekrar çalıştırınca kendine geliyor
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ercüment Yıldırım yazdı:
Mert Yeldan yazdı:

Makine performans olarak çok iyi. Benim hanım fişini çekiyor ara ara ondan mıdır bilmem bazen ilk çalıştırmada konumunu algılamıyor sıfırdan haritalandırma yapmaya çalışıyor. Evine git diyip tekrar çalıştırınca kendine geliyor

O bende de olunca fişi çekmemeye başladım. Bizde gün aşırı çalışıyor 2 temizlikte bi toz haznesini boşaltıyorum. Haritalama modu güzel istediğim yere girip istediğim yere girmemesini ayarlıyorum.

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

O bende de olunca fişi çekmemeye başladım. Bizde gün aşırı çalışıyor 2 temizlikte bi toz haznesini boşaltıyorum. Haritalama modu güzel istediğim yere girip istediğim yere girmemesini ayarlıyorum.
Haritalama güzel onda sorun yok gayet başarılı
Halıları ekstra önceden süpürtüyorum. Gün aşırı çalıştırmak pek mümkün değil çocuk sağ olsun ortalığı sürekli dağıttığı için bir de koltukların altına doğrudan giremiyor hafif yükseltiyorum.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ercüment Yıldırım yazdı:

Haritalama güzel onda sorun yok gayet başarılı
Halıları ekstra önceden süpürtüyorum. Gün aşırı çalıştırmak pek mümkün değil çocuk sağ olsun ortalığı sürekli dağıttığı için bir de koltukların altına doğrudan giremiyor hafif yükseltiyorum.

Benim şansıma altına giremediği eşya yok evde. Ben normal modda çalıştırıp halılarda turboya geçirtiyorum. Halı sensörü nefis çalışıyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Harun Kocaçalışkan

Arkadaşlar bu süpürgelerin yedek parça bakım maliyetleri nedir.

Ben hala daha bir süpürge almış değilim. Hangisine baksam hep bir sorundan bahsediliyor ya da çok övülüyor anlamadım açıkçası :D.

Dreame D9 çok övülmüş ama yedek parça ve servisi sıkıntılı deniyor. Nasıl oluyor bu fırçalar, filtreler vs.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...