İçeriğe Yönlendir

Robot Süpürge Tavsiyesi

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan
Servet Aydın yazdı:

Bunlar gırgır. Süpürge değil. İlla alacaksan dyson Şarjlı süpürge al adam gibi evi temizlesin yenge

Abi aynısını bende dedim ama sonra hem robot süpürge hem de dyson ihtiyacı çıkınca hemen geri vitese taktım :D

Dyson süpürge iyidir hoştur ama onda da senin süpürmen gerekiyor neticede kendisi yapmıyor. Robot süpürgede amaç evin belli bir temizlik noktasında stabil kalabilmesi. Ben de alacağım bugün yarın bakalım faydasını görecekmiyiz.

Roborock S6 Pure'de karar kıldım bu arada.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bunlar adamın kolunu daha çok yoruyor. Hem süpürme hem motor yükü.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Metin Akbal yazdı:

Bunlar adamın kolunu daha çok yoruyor. Hem süpürme hem motor yükü.

Boyun ağrısı yapıyor diyenler bile var :S 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Robot süpürge işi benimde aklıma yatmaya başladı. Mop atanı bile varmış. Rekabet iyice bir artsın ben de alırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mehmet Yeter yazdı:

Robot süpürge işi benimde aklıma yatmaya başladı. Mop atanı bile varmış. Rekabet iyice bir artsın ben de alırım. 

Mop gereksiz.

Kullanırım diye düşünmeyin kullanmıyorsunuz :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Mert Gulkokan yazdı:

mop işi yalan sadece süpürsün yeter

Süpürse de olur ancak dediğim gibi biraz rekabet fiyatların aşağıya düşmesini bekliyorum. Bu da biraz daha sabretmem anlamına gelir.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Süpürse de olur ancak dediğim gibi biraz rekabet fiyatların aşağıya düşmesini bekliyorum. Bu da biraz daha sabretmem anlamına gelir.
Fazla sabretmen gerekebilir yukarda 1200 olan süpürge şu an 2400 lira imiş [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro aldık yoldai 2600 TL. lydsto-r1-toz-toplama-uniteli alacaktım 3800 TL lansman fiyatı vardı, beklerken arttı, ses ve harita sorunları da okudum soğudum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro aldık yoldai 2600 TL. lydsto-r1-toz-toplama-uniteli alacaktım 3800 TL lansman fiyatı vardı, beklerken arttı, ses ve harita sorunları da okudum soğudum.
O nasıl ilan fotosu Allah aşkına. Bildiğin paintte yazmışlar markayı makineye [emoji1]
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben de almayı düşünüyordum bir ara ama erteledim şimdilik. 5S modelini kullanan arkadaşlar gayet memnunlardı. Bence iyi bir seçim yapmışsınız. Sizin deneyimlerinizin faydalanırız artık biz.

Alpay Sumer yazdı:

Bizde xiaomi aldik. İyi gidiyor simdilik.

Hayırlı olsun güle güle kullan Alpay. 👍🏻

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Eyüp Çetin yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben de almayı düşünüyordum bir ara ama erteledim şimdilik. 5S modelini kullanan arkadaşlar gayet memnunlardı. Bence iyi bir seçim yapmışsınız. Sizin deneyimlerinizin faydalanırız artık biz.

Hayırlı olsun güle güle kullan Alpay. 👍🏻

Deneyimlerim şöyle oldu ürün geldi baktım hiç çalıştırmadan geri postaladım.

Zira aletin yüksekliği itibariyle bizim evdeki hiçbir koltuğun altına giremez. Diğer taraftan evde her yerde oyuncaklar, kablolar, sandalyeler vs var. Oralardan süpürme yapması imkansız. Netice itibariyle şimdilik bu maceraya son verdim. Uckuz bir dikey süpürge alacağım. Kablolu olacak. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Deneyimlerim şöyle oldu ürün geldi baktım hiç çalıştırmadan geri postaladım.

Zira aletin yüksekliği itibariyle bizim evdeki hiçbir koltuğun altına giremez. Diğer taraftan evde her yerde oyuncaklar, kablolar, sandalyeler vs var. Oralardan süpürme yapması imkansız. Netice itibariyle şimdilik bu maceraya son verdim. Uckuz bir dikey süpürge alacağım. Kablolu olacak. 

Tavsiye: 

Ürün haritalandirirken Yerde dökük seyler birakmayın. dock u sabit nerde kullanacaksaniz orada baslatin.

İlk kez kullanimda hersey yerli yerinde olsun. Haritalamayi iyi yaparsa sonra rahat edersin. 

Edit: Geri mi gitti 😨

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Alpay Sumer yazdı:

Tavsiye: 

Ürün haritalandirirken Yerde dökük seyler birakmayın. dock u sabit nerde kullanacaksaniz orada baslatin.

İlk kez kullanimda hersey yerli yerinde olsun. Haritalamayi iyi yaparsa sonra rahat edersin. 

+111

3. Anca yapabildim mop pro ile. İlkinde son düzlükte takıldı kaldı iptal oldu. ikinci de bir yere tırmanmaya çalıştı acısı bozuldu paralel yatak odası oluşturdu. Aksilik olan yerleri düzeltip yapınca 3. yapabildim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Tavsiye: 

ohoo ilkel bu, benimki her çalıştırmada yeniden haritalandırır, yok öyle unuttu yer değiştirme, kedimi bu alışkanlıkları olsun mama kabını yer değiştirince homurdansın :p anlık bakacak duruma çare üretecek, yapay zekada hak getire demekki :hohoho:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ohoo ilkel bu, benmki her çalıştırmada yeniden haritalandırır, yok öyle unuttu yer değiştirme, kedimi bu alışkanlıkları olsun mama kabını yer değiştirince homurdansın :p

Her calismada yeniden haritalama yapiyor zaten. Ama ilk haritalamadan faydalaniyor.. Yatak dolap vs sabit zaten. Diger seyler döküntü..

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

+111

3. Anca yapabildim mop pro ile. İlkinde son düzlükte takıldı kaldı iptal oldu. ikinci de bir yere tırmanmaya çalıştı acısı bozuldu paralel yatak odası oluşturdu. Aksilik olan yerleri düzeltip yapınca 3. yapabildim.

aynalı dolap var mı?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Alpay Sumer yazdı:

Her calismada yeniden haritalama yapiyor zaten. Ama ilk haritalamadan faydalaniyor.. Yatak dolap vs sabit zaten. Diger seyler döküntü..

aynalı dolap var mı?

Var, onu da görüyor ama sıkıntı yapmıyor.

Bu paralel evren, misafir odası büküldü, iki çocuk odası ve iki yatak odası oldu.

Oc4OVN.jpg

En sağdaki gri kısım dolabın aynası, giremediği için o kısmı odadan saymıyor zaten kendisi.

Oc4jjP.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Alpay Sumer yazdı:

aynalı dolap var mı?

iş bitince harita hafızasında, ama her çalışmada sıfırdan haritalıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...