İçeriğe Yönlendir

Haziran Tatili

Ali Darbaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
o yasak...akraba otele yakın ise halledilir ama
Nasıl halledilir abi?
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
o yasak...akraba otele yakın ise halledilir ama

Nasıl halledilir abi?

akraba otelin olduğu sokağa taşınır, biz de otelde rezervasyon yaptırır ve muaf olurz

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Benim otel 31 inde başlıyor. Ama ben yolda kaş ve patara plajlarını görmek için araba kampı yapmayı düşünüyorum. Hanımm illa arabada yatarız diye tutturdu. Cruze ile ne yatış yapılır denemek lazım. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Benim otel 31 inde başlıyor. Ama ben yolda kaş ve patara plajlarını görmek için araba kampı yapmayı düşünüyorum. 

o yasak işte... gece yani, 2100 e kadar dilediğin yerde kamp serbest.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

o yasak işte... gece yani, 2100 e kadar dilediğin yerde kamp serbest.

O zaman yol üstü dinlenme tesisine geçip uyuyacaz. Bu daha iyi olur aslında. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Benim otel 31 inde başlıyor. Ama ben yolda kaş ve patara plajlarını görmek için araba kampı yapmayı düşünüyorum. Hanımm illa arabada yatarız diye tutturdu. Cruze ile ne yatış yapılır denemek lazım. 
Arabada zor olur abi patara tarafinda kaputasa ugra degisiklik olur ben yol ustunde kemerden fethiyeye giderken kalmistim tavsiye ederim bu yerde kalabilirsin https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g298657-d602793-Reviews-St_Nicholas_Pension-Patara_Turkish_Mediterranean_Coast.html
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Levent Güzelkalp yazdı:

Arabada zor olur abi patara tarafinda kaputasa ugra degisiklik olur ben yol ustunde kemerden fethiyeye giderken kalmistim tavsiye ederim bu yerde kalabilirsin https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g298657-d602793-Reviews-St_Nicholas_Pension-Patara_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Şöyle bir sıkıntı daha var. Haftasonu olunca gezme tozma olmayacak. Otele sıkışıp kalcaz. Onu nasıl çözecez. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Şöyle bir sıkıntı daha var. Haftasonu olunca gezme tozma olmayacak. Otele sıkışıp kalcaz. Onu nasıl çözecez. 
Haziranda bir sey kalmaz abi yasak falan rahat rahat gezersin donus yolunu izmirden yaparsan efesi sirinceyi falan gez ben her sene ugrarim zeytinyagi damla sakizi meyve sarapi alirsin nesim matematik koyunu gezersin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

88 yıldır bizdeki turizm sistemi otelde harca tek sahip kazansın sistemi çok anarşiksin yahu, havuzda yüz güneşlen

Ali Darbaz yazdı:

O zaman yol üstü dinlenme tesisine geçip uyuyacaz. Bu daha iyi olur aslında. 

o serbest ordaki restoranlar da açık

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

88 yıldır bizdeki turizm sistemi otelde harca tek sahip kazansın sistemi çok anarşiksin yahu, havuzda yüz güneşlen

o serbest ordaki restoranlar da açık

,

Setcartta var. :D Miss gibi olur değilmi :D

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

İnsiyatifimle hiç otel tatili yapmadım, tatil dediğin gez-toz olacak başta, kapalı alana sıkışıp kalacaksam AVM'ye giderim.

Dün hesap kitap yaptım, arabayla Montenegro'ya gidip Kotor'da denize girmek daha uyguna geliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

İnsiyatifimle hiç otel tatili yapmadım, tatil dediğin gez-toz olacak başta, kapalı alana sıkışıp kalacaksam AVM'ye giderim.

Dün hesap kitap yaptım, arabayla Montenegro'ya gidip Kotor'da denize girmek daha uyguna geliyor.

abilerin varsa güzel yer :keyifli: tek başına seyahat için biraz daha rota değişmeli

Mert Gulkokan yazdı:
Selim Bilgin yazdı:

Yunanistan düşüncem var da bize kapı açarlar mı araştırmam lazım

yunanda testin varsa açıyor, İtalya onu da sormuyor, cafe de maske de yok , son düzlükte İtalya...

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

abilerin varsa güzel yer :keyifli: tek başına seyahat için biraz daha rota değişmeli

yunanda testin varsa açıyor, İtalya onu da sormuyor, cafe de maske de yok , son düzlükte İtalya...

Tek olsam bu kadar düşünmezdim, aile nüfusu arttıkça program yapmak zorlaşıyor. Yine de bi ara çılgınlık yapabilirim. 😊

Mert Gulkokan yazdı:
Selim Bilgin yazdı:

Yunanistan düşüncem var da bize kapı açarlar mı araştırmam lazım

Sorun yok diye biliyorum. Visa 100 öyro per head. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Tek olsam bu kadar düşünmezdim, aile nüfusu arttıkça program yapmak zorlaşıyor. Yine de bi ara çılgınlık yapabilirim. 😊

Sorun yok diye biliyorum. Visa 100 öyro per head. 

Avrupa otoban fiyatlarından haberin varmı. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Var?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

Var?

Google maps ile otobanları kapatınca , çok güzel kırsal köy yollarında gidiyorsun. YTD

29 Mayıs akşam 00:00 da yola çıkarsam ilk durağım bu otopark. :https://goo.gl/maps/onwW9ZdyXPrMjPk27

Tamamı ücretsiz yollardan 804 km yok. Ben bu yolu 14 saate bitiririm. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

hiç ayudi a6lı ile çay içtin mi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

hiç ayudi a6lı ile çay içtin mi

2500 liraya 12 taksit tatile gittinmi :D 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

2500 liraya 12 taksit tatile gittinmi :D 

çok para. 1500 limitim tatil için

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Google maps ile otobanları kapatınca , çok güzel kırsal köy yollarında gidiyorsun. YTD

Toskana dağlarında kaybolmuşluğum da var ama bir kaş senedir koşullar elverişli değil maalesef. Kısmet olursa gideriz tekrar 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Şuraya ulaşmaya çalışıyorum. Fİyatı cazipse burada 2 gün kalmak isterim açıkcası. 

https://www.lemoncamping.com/

Pandemide adam dükkanı kapamış :( Arabada gezip, dinlenme alanında yatma işini tekrar bir düşüneyim. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Detay alayım yunanistan için

Sıla yolu videoları izlemeni tavsiye ederim. Yutubeye yaz Sıla diye çıkacak. 

Ayrıca Altın Elbiseli Adamın veryansın ettiği avrupa yolcuğu var. Son videolarında

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Gulkokan yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Detay alayım yunanistan için

Çok birşey değil tutarı, bol bol bozuk Euro olsun yeter. Sık sık gişe var.

Jetta GT ile Atina’ya kadar gidip gelmiştim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...