İçeriğe Yönlendir

T-Roc

Serkan Maden

Recommended Posts

Serkan Maden
Alpay Sumer yazdı:

İc malzeme kalitesi nasıl? Arka koltuk diz mesafesi? Ya hic nazım gececek adama denk gelmedim.Yoksa rica edecem bi incelemek icin.. Serviste denk gelmedi..

Sert plastik içi ama trim sesi yok. Arka diz golf 7 ile aynı gibi. Bagaj çok kullanışlı. Samsundayım  iki hafta gelirsen test edersin.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Serkan Maden yazdı:

Samsun şehiriçi trafikte 2.5 saat kadar bulunmak zorunda kaldım. 4 yetişkin, klima, sürekli dur kalk ortalama 18 km/s hızla ortalama 13,2 lt tüketim. 

Arabanın kırmızısı çok acayip. Yanıyor resmen. 

Düşük hızlı şehir içinde maalesef turbonun katkısı yok. Atmosferik gibi yakarsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Nazar [emoji3478] değmiş. [emoji20]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kötü olmuş.
Geçmiş olsun Serkan.
Havalar soğumadan değiştir camı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kötü olmuş.
Geçmiş olsun Serkan.
Havalar soğumadan değiştir camı.

Saol abi. Erzuruma gideceğiz  mecburen.

Yorum bağlantısı
Serkan Maden
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Geçmiş olsun Serkan. Tamda sürücü tarafına gelir her taş

Saol abi olacağı varmış. Sabah kedi tırmalamış çizikler olmuş diye söyleniyordum cam için . Kedinin ahı tuttu büyük ihtimalle.

tarihinde Serkan Maden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Serkan Maden yazdı:

Saol abi olacağı varmış. Sabah kedi tırmalamış çizikler olmuş diye söyleniyordum cam için . Kedinin ahı tuttu büyük ihtimalle.

geçmiş olsun, sakınılan göze çöp batar kardeş, relax ol üstüne düşme, bende aman der toz kondurmazdım, pat köpeğe bum, ay nede güzel diye camdan bakıyorum sabaha geldim yandan tıklamışlar, başka bir gün st tamponları yeni almışım ay ne güzel, sabah baktım arkadan tıklamışlar kedi gözü yerde, ay ne güzel tertemiz oldu hanım bak derken daldık bindirdik dev gibi aydınlatma direğine :D    kullan gitsin araba bu, akışına bırak yoksa hep gelip seni bulur böyle şeyler, relax ol :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Ali Cihangiroğlu yazdı:

geçmiş olsun, sakınılan göze çöp batar kardeş, relax ol üstüne düşme, bende aman der toz kondurmazdım, pat köpeğe bum, ay nede güzel diye camdan bakıyorum sabaha geldim yandan tıklamışlar, başka bir gün st tamponları yeni almışım ay ne güzel, sabah baktım arkadan tıklamışlar kedi gözü yerde, ay ne güzel tertemiz oldu hanım bak derken daldık bindirdik dev gibi aydınlatma direğine :D    kullan gitsin araba bu, akışına bırak yoksa hep gelip seni bulur böyle şeyler, relax ol :)

Saol abi alıştık bizde zamanında tır bize çarptı aracımız pert oldu. Cana gelmesin yeterki.

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Bugün tırdan seken taş ön camı çatlattı. 

shi442d.jpg

Çok geçmiş olsun..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Serkan Maden yazdı:

Saol abi alıştık bizde zamanında tır bize çarptı aracımız pert oldu. Cana gelmesin yeterki.

Amin...

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Bugün ön camı değiştirttim. Kasko şirketine 3580 tl lik fatura kesildi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Serkan Maden yazdı:

Bugün ön camı değiştirttim. Kasko şirketine 3580 tl lik fatura kesildi.

Orijinal demi ? Ucuzmuş.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Mehmet Ozyurek yazdı:

Orijinal demi ? Ucuzmuş.  

Orjinal abi. Cam 2900 gerisi ıvır zıvır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Bu camlar geri dönüştürülebiliyor mu ? 2022 model bir T-Roc'da bu kırık camı görebiliyor muyuz?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Ozyurek yazdı:

Orijinal demi ? Ucuzmuş.  

500'ün sadece ön cam 4300 imiş, fiyat gerçekten uygunmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cam hasarları çok can yakıyor.  
8-10-12-20 bin. 

Bir de hasarsızlığı bozmuyor bu benim hakkım diye her yıl cam değiştiren ticariler var.  

Camcı çekici vurup kırıyor.  
Hasar prim dengemizi mahfediyorlar. 

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...