İçeriğe Yönlendir

T-Roc

Serkan Maden

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel
Aracı geri geri park ederken kornaya basar gibi ses çıkarıyor arka balatalar utanıyorum.[emoji16] Serviste parca gelince bekletemeyiz uzun süre dedi.

Hemen hemen aynı sese benzer ses bendede var. Geri geri giderken. Ama benimki soğukta daha çok yapıyor gibi. Sizde herzaman mı ses var.
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Arda Bülent Güzel yazdı:

Hemen hemen aynı sese benzer ses bendede var. Geri geri giderken. Ama benimki soğukta daha çok yapıyor gibi. Sizde herzaman mı ses var.

Aynen soğukken ilk geri gidişte ses yapıyor balata. Isınınca ses yok garanti den değişecek.

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Takılan balatanin kalitesi ile ilgili olabilir. Üstündeki orijinallerde hiç ses yoktu, yetkili servis te takılan yeni balatalar ise bildiğiniz zurna çalıyor, davulumuz eksik.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kaç km araç? Azcık sürün geçer.

Serkan Maden yazdı:

Aynen soğukken ilk geri gidişte ses yapıyor balata. Isınınca ses yok garanti den değişecek.

Bence elleşmeyin hiç..

Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Mehmet Göktürk yazdı:

Kaç km araç? Azcık sürün geçer.

Bence elleşmeyin hiç..

12 binde. Geçmedi  6 aydır devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Serkan Maden yazdı:

Aracı geri geri park ederken kornaya basar gibi ses çıkarıyor arka balatalar utanıyorum.😁 Serviste parca gelince bekletemeyiz uzun süre dedi.

bizim çocukların bisikletleri de öyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Maden

Bugün arka balataları degistirdim garantiden. 280 km yol yapmışım 100 kmde yakıt ortalaması 5.3 lt 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Mehmet Göktürk yazdı:

ses gitti mi

Sabah soğukken deneyeceğim 

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Bugün sabah yürüyüş için Kağızman'da bir köy yolundan aşağı indik. Toprak yol sabah buz tuttuğu için sorunsuz inmiştik. Öğleyin  hava ısınınca toprak çamura dönmüştü. Yokuş yukarıda olunca çok zorladık bata çıka. Son denememde çıkmasaydı traktör çağıracaktım  bir yerlerden. Bidahamı öyle yola tövbe.

0FRaV5td.jpg

AOba5HcN.jpg

f9M1jmL.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Serkan Maden yazdı:

Bugün sabah yürüyüş için Kağızman'da bir köy yolundan aşağı indik. Toprak yol sabah buz tuttuğu için sorunsuz inmiştik. Öğleyin  hava ısınınca toprak çamura dönmüştü. Yokuş yukarıda olunca çok zorladık bata çıka. Son denememde çıkmasaydı traktör çağıracaktım  bir yerlerden. Bidahamı öyle yola tövbe.

Linkler calısmıyordu. bu kadar  düzenlenebildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Balata sesi kayboldu mu? Deneyebildiniz mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bişey olmaz çıkarsınız öyle yerlere giderken bir naylon çizme bir ufak katlanır kürek daha da kötü yerse cırcırlı bir 10 metre çelik halat işe yarar

Ne güzel eğlenilmiş. Tekrar gidilmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Balata sesi kayboldu mu? Deneyebildiniz mi?

Ses yok artık

Mehmet Göktürk yazdı:

Bişey olmaz çıkarsınız öyle yerlere giderken bir naylon çizme bir ufak katlanır kürek daha da kötü yerse cırcırlı bir 10 metre çelik halat işe yarar

Ne güzel eğlenilmiş. Tekrar gidilmeli.

Hocam biz ayakta zor duruyorduk. 4×4 olmazsa çok uğraşırız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Serkan Maden yazdı:

Ses yok artık

Gözünüz aydın. 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

güzel olmuş, önceki mesajlara istinaden, araç 4x4 değilse ıslak mıcıra bile girmeyin, 4x2= kuru sert zemin aracıdır ötesi olmaz...

not: helede dsg falansa asla...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Serkan Maden yazdı:

tgixhka.jpg

Sisleri led yaptım

Bütünlük sağlanmış güzel olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan Maden

Bugün Karstan Kayseriye geldik. 815 km nin ortalaması 4.7 litre. Slowly slowly 

20220720_173726.jpg

• Beğen 7
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Serkan Maden yazdı:

20220720_173726.jpg

Benzinli bir araç için harika değer. Heleki 150hp gayet iyi bir güçte ayak altında hazır. TSI’lar gerçekten başarılı, çok beğeniyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Serkan Maden yazdı:

20220720_173726.jpg

Gerçekten iyi bir değer 1350 kg kütle için gayet iyi. Bayramın 2.günü fiesta 1.25 ile Düzce Antalya 4 kişi + ful bagaj 655 km ortalama hız 101 km/h ve yakıt 5.9 lt/100km.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok kıvamında bir kasa. görünce çok beğeniyorum. 

Yakıtı da süper. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

1700 m'den 1000 m'ye inilmiş. Tersine de gidip ortalama almak lazım. Ama yine de benzinli için iyi değer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
(düzenlendi)

Bugün aracın birkaç gizli özelliğini açtırdım Ankarada. Adaptifte 20 sn olan direksiyon tutmama süresi 60 sn oldu. Sellektörde sislerde yanıyor. Adaptif hız sabitleyiciyi açmadan hız sabitleme kullanılabilecek. Tabelâ okuma. Gösterge renginin değiştirilmesi. Necati usta sağolsun.

tarihinde Serkan Maden tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...