İçeriğe Yönlendir

Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiye

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Ahmet Aybeyaz
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Yorumlar çok açıklayıcı olmuş açıkçası bu kadar kişinin evinde olması şaşırttı beni son asamaya geldik sayenizde servis diyelim ki yere kurdu diğer aparatida alabiliyor muyuz makina üstüne kurulum için olani

Arçelik aldık geçen sene, kurulumda makine üzerine değil başka bir yere kurdurduk. Servis kurmaya geldiğinde aparatı nerde, taşınırsam lazım olacak dedim. Aparatı yanında getirmemiş, arabada unuttum dedi. Hemen alayım dedi, indi arabadan aldı geldi.

Yani Arçelik yanında ücretsiz veriyor (satarken mağazadaki temsilci öyle söylemişti). Ama ilk başta unutulursa bence sonradan gelince para alırlar :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Grundig gdh 82 de karar kıldık ve bugün aldık hepinize ilginiz için  teşekkür ederim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu hafta arkadaşım arçelik çamaşır makinesi aldı. Alma dedim. Aldı ve şimdi eski samsung makinenin çıkardığı lekeleri çıkarmıyor diyor. Makineyi geri de almamışlar. Tüketici haklarına gidecek. 

arçelik tamam yerli iyi hoş ama çöp bile almam. Gerçekten çöp satıyor

alakası bile yok kardeş, bende alayı arçelik, 15 senelik makinada olan özellikler daha yeni şimdikilerde var, zamzungta ses yalıtımı ısı yalıtımı varmı mesela, sürekli denge kontrolü varmı mesela....

Ahmet Aybeyaz yazdı:

Arçelik aldık geçen sene, kurulumda makine üzerine değil başka bir yere kurdurduk. Servis kurmaya geldiğinde aparatı nerde, taşınırsam lazım olacak dedim. Aparatı yanında getirmemiş, arabada unuttum dedi. Hemen alayım dedi, indi arabadan aldı geldi.

Yani Arçelik yanında ücretsiz veriyor (satarken mağazadaki temsilci öyle söylemişti). Ama ilk başta unutulursa bence sonradan gelince para alırlar :) 

arabada unutmuş öylemi, yersen :) zaten yenmemişte :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Son zamanlarda yaptığım en mantıklı alımlardan birincisi çamaşır kurutma makinesi. 
İkincisi temizlik robotu ☺️

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bosch serie 6 almıştık 4-5 sene önce, özelliklerini pek hatırlamasam da ısı pompalı olduğunu biliyorum. Çok da memnunduk, kış aylarında daha çok kullanıyoruz ama 4 yaşındaki bir arabanın 20k km de olması gibi düşünün. Geçen gün makşnenin kapak menteşesi durup dururken kırıldı. Metal, alüminyum alaşım gibi bir parça, çocukların oynayacağı bir yerde de değil. Yüklenme zorlama söz konusu değil. Kapağı söktüm menteşeyi değştireyim diye hiçbir yerde yok, bosch servisi aradım, onlar da kapak ile menteşe birlikte satılıyor dedi ve 1500 tl istediler. Kaynak tutarsa kaynak yaptırmayı deneyeceğim. Bu sorun dışında memnunuz makineden. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile bu beyaz/gri eşyalardaki yedek parça sorunu, fiyatlandırma sorunu arabalardan beter...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çıkması olmaz mı acaba :)

Abi konyadaki birkaç özel servisi aradım, kurutma makinası çok bulunmadığından parçası da pek bulunmaz dedi, hepsi servise yönlendirdi, çıkma falan hiç sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Fatih Emre

5 sene önce electrolux marka kurutma almıştım. Kapak kulbu kırıldı. Yedek parçaları  Euro ile satılıyormuş. 20 euro + kargo  servisten aldım, kendim taktım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Evren Erakçora
Köksal Yılmaz yazdı:

Şu makineyi kötüleyin de taksitlerime yenisi eklenmesin :D 

Çevreci değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Köksal Yılmaz yazdı:

Kötü yanı ilerde fiyatı daha da artacak 😊 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Bosch serie 6 almıştık 4-5 sene önce, özelliklerini pek hatırlamasam da ısı pompalı olduğunu biliyorum. Çok da memnunduk, kış aylarında daha çok kullanıyoruz ama 4 yaşındaki bir arabanın 20k km de olması gibi düşünün. Geçen gün makşnenin kapak menteşesi durup dururken kırıldı. Metal, alüminyum alaşım gibi bir parça, çocukların oynayacağı bir yerde de değil. Yüklenme zorlama söz konusu değil. Kapağı söktüm menteşeyi değştireyim diye hiçbir yerde yok, bosch servisi aradım, onlar da kapak ile menteşe birlikte satılıyor dedi ve 1500 tl istediler. Kaynak tutarsa kaynak yaptırmayı deneyeceğim. Bu sorun dışında memnunuz makineden. 

İş yerinde mucit bi arkadaşım yardımıyla kapağı onarıp taktık. Sorunsuz çalışıyor makine. Kapak contası tam oturmayınca hava kaçırıyor ve vakumlama yapamayınca çalışmıyordu makina. Problemim çözüldüğü için memnunum makinadan 😊

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Köksal Yılmaz yazdı:

Çamaşırlara zarar verdiğini söylüyorlar, doğru yanlış bilemem, kullanmadım hiç :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Cem Işık yazdı:

Çamaşırlara zarar verdiğini söylüyorlar, doğru yanlış bilemem, kullanmadım hiç :)

Nerden denk geldi ise şu kombi tamircisi bi abey var adam camisira zarar veriyor olsa bu donum hala böyle mi kalirdi diye bas bas bağırdı 😅

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Cem Işık yazdı:

4,5 senedir kullanıyorum. Zarar verdiğini hiç görmedim. Ancak 1 ay önce yeni aldığım kıyafetin fermuarını telini yerinden açtı. Fermuarını  değiştik zaten sorun olmadı.  O da atmadan önce tedbir almam gerekti. Tedbirsiz attım. 

Metin Akbal yazdı:

Nerden denk geldi ise şu kombi tamircisi bi abey var adam camisira zarar veriyor olsa bu donum hala böyle mi kalirdi diye bas bas bağırdı 😅

Birbank :D:D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yakın zamanda iyi ki aldım dediğim eşya nın birincisi kurutma makinası oldu vallaha 😊 Diğeri de robot süpürge.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Macit Aliyev yazdı:

Türkiyede şunu öğrendim; Bugün aldığın kardır :)

Ben uzun süredir bu takstiği uyguluyorum.. 

Vadesi geçmeyen, bozulmayan ve kullanacağın, imkanın varsa, ne alırsan kardır. 

Metin Akbal yazdı:

Yakın zamanda iyi ki aldım dediğim eşya nın birincisi kurutma makinası oldu vallaha 😊 Diğeri de robot süpürge.

Aynen valla. 

Asla pişman olmam.. 

Cem Işık yazdı:

Çamaşırlara zarar verdiğini söylüyorlar, 

Yanlış kurutursan biraz küçülüyor.. senin hırkayı yanlış kurutursak bana olur mesela.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
Cem Işık yazdı:

Çamaşırları ters çevirip yıkayın ve kurutun, ayrıca fermuarlıları kapatın ve düğmeleri mutlaka ilikleyip öyle atın, kurutma seviyesini pamuk vs ye göre doğru ayarlarsanız sorun olmaz, 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben uzun süredir bu takstiği uyguluyorum.. 

Vadesi geçmeyen, bozulmayan ve kullanacağın, imkanın varsa, ne alırsan kardır. 

1 dakika uzun bir zaman bazen, anında tıklayıp sepete atmalı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Köksal Yılmaz yazdı:

Al benden de o kadar valla 😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tayfun Aydın

Vestel kullanıyorum. Çok memnunum hocam. 3 arkadaş aldı hepsi de memnun. Usta Vestel kurutma mak. ayrı bir önem veriyor demişti bilgine...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...