İçeriğe Yönlendir

Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiye

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

İsa Acar

Hoover Denizli' de komşumuz aldı, çok memnun ama burada servis imkanı nasıl olacak bilmiyorum. Daha bilindik arçelik gibi bir şey mi baksam bilemedim.:unsure2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

beyaz/gri/kahverengi eşyada bugününn, yarından ucuz olduğu aylara girdik

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
İsa Acar yazdı:

Hoover Denizli' de komşumuz aldı, çok memnun ama burada servis imkanı nasıl olacak bilmiyorum. Daha bilindik arçelik gibi bir şey mi baksam bilemedim.:unsure2:

Beko, Grundig veya daha ucuz versiyon Altus olabilir.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
İsa Acar yazdı:

Siz bilirsiniz sadece ben eşimle bir kritik yaptık. F/p ürünü olarak tercih ettik daha doğrusu ettim sonrası hanıma anlattım mantıklı buldu. Durumunuz iyiyse en iyisini en kalitelisini akın fakat sadece mevcut ihtiyaçtan dolayı alınacaksa yani benim gibi durumdaysanız f/p ürünü alıp 5-7 yıl arası sorunsuz götürsün o zaman tekrar durum değerlendirmesi yaparım diye düşündüm o zaman kadar borçlar biter vs vs diye düşünerek böyle birşey yaptım ve çok şükür 2 aydır sıfır sıkıntı.

Hangi marka olduğu önemli değil ısı pompalı ve f/p ürünü tercih edin tabi araştırarak 😌

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Arif Aykın yazdı:

Siz bilirsiniz sadece ben eşimle bir kritik yaptık. F/p ürünü olarak tercih ettik daha doğrusu ettim sonrası hanıma anlattım mantıklı buldu. Durumunuz iyiyse en iyisini en kalitelisini akın fakat sadece mevcut ihtiyaçtan dolayı alınacaksa yani benim gibi durumdaysanız f/p ürünü alıp 5-7 yıl arası sorunsuz götürsün o zaman tekrar durum değerlendirmesi yaparım diye düşündüm o zaman kadar borçlar biter vs vs diye düşünerek böyle birşey yaptım ve çok şükür 2 aydır sıfır sıkıntı.

Hangi marka olduğu önemli değil ısı pompalı ve f/p ürünü tercih edin tabi araştırarak 😌

Komşuya istinaden sadece hoover e bakmıştık, bu konuyu okuyunca diğer markalara da bakayım dedim, hoover neredeyse en ucuzu kalıyor aralarında :D Dün gece 11 kg.' lık olan HOOVER NDPH11A2TCBEXS17 modelinin siparişini verdim. 8 bin 500 TL ye geldi bana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Arçelik kurutma makinesini 2019 yılında 4500 TL ye 10 ay taksitle almıştım. İyiki aldım. Kış aylarının kurtarıcısı saatlik kurutma ile ütüle giy mis gibi. 

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Ürüne bu sabah 600 TL. indirim geldi, sipariş iptal talebimi ilettim, bekliyorum, şansa bak :kafa2:

Media markt, sorun çıkarmaz umarım.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
İsa Acar yazdı:

Ürüne bu sabah 600 TL. indirim geldi, sipariş iptal talebimi ilettim, bekliyorum, şansa bak :kafa2:

Media markt, sorun çıkarmaz umarım.

Öyle oluyor üzülüyor insan. Ayakkabı kurutma aparatı hediyesi var mı kontrol etseydiniz. İhtiyaç olur mu bilmem ama biz yıkadık ve kuruttuk ayakkabıları da gayet başarılı :D 

Yine media markt. mi indirim var başka sitede mi? ben göremedim dediğiniz fiyatlarda aynı ürünü 7900 civarı

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Arif Aykın yazdı:

Öyle oluyor üzülüyor insan. Ayakkabı kurutma aparatı hediyesi var mı kontrol etseydiniz. İhtiyaç olur mu bilmem ama biz yıkadık ve kuruttuk ayakkabıları da gayet başarılı :D 

Yine media markt. mi indirim var başka sitede mi? ben göremedim dediğiniz fiyatlarda aynı ürünü 7900 civarı

İade kabul edildi. 9900 tl fiyatı, 500 tl puan veriyor, kredi kartımdan dolayı puan 4 kat çarpılarak kullanılıyor, 7900 e gelmiş oldu bana 🙂 ayakkabı rafını net bilmiyorum ama olması lazım 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
İsa Acar yazdı:

İade kabul edildi. 9900 tl fiyatı, 500 tl puan veriyor, kredi kartımdan dolayı puan 4 kat çarpılarak kullanılıyor, 7900 e gelmiş oldu bana 🙂 ayakkabı rafını net bilmiyorum ama olması lazım 👍

Çok iyi fiyata almışsınız öyleyse tebrikler 👏🏻 güle güle kazasız belasız kullanın inşallah 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
İsa Acar yazdı:

Hangi kredi kartıymış o x4 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İsa Acar yazdı:

Hangi kart o ? 

Ve harcamada kısıtlama var mı ? 

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Ciftlik Bank olmasin?

Bu kadar puan en son orada vardi

Founder of Çiftlik Bank turns himself in - Türkiye News

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
İsa Acar yazdı:

Muğla merkezde şu an. En geç çarşamba teslim edilecek diyor.:unsure2:

Ben çok beğenmiştim HB kendi kargosuyla  iki gün sonra teslim etmişti cumartesi sipariş verdim pazartesi teslim oldu. Bence servisi arayın ürün teslim oldu diye söyleyin. Herhangi bilgi istemiyorlar. Seri no vs gibi. Yoksa 2 yada 3 iş günü yoğunluğa bağlı bekletiyorlar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

3 yıl garantiliymiş + 900 TL ye 3 yıl daha ek garanti alınabiliyormuş :flowers:

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
İsa Acar yazdı:

Çok mantıklı. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
İsa Acar yazdı:

Ben almadım ek garanti 1 ay süresi vardı sanırım servisten yada müşteri hizmetleri üzerinden yapılabiliyordu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Arif Aykın yazdı:

Ben almadım ek garanti 1 ay süresi vardı sanırım servisten yada müşteri hizmetleri üzerinden yapılabiliyordu. 

Ek garanti mümkünse almak lazım, altusta +4 yıla 950 tl verdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Arif Aykın yazdı:

Servisten yapılıyormuş 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...