İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S2 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Zafer sarhoşluğu içinde olmayalım lütfen. Ahmet Bey'in kararını saygıyla karşıladık ama HTC reklamı da bu sayfaya alamayız:) Galaxy I9100'ün sayfasında misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak görevimiz ama artık biz de HTC sayfalarına misafir olup, sabote etmek istiyoruz da konu yok hala :fiuw:

Bu arada Nexus bile I9100 sayfalarına girdi. Biz kendisini tanımıyoruz Ali Bey. Bu sayfalarda resmi olarak kabul görmüyor Nexus. Hem resmi satışıda olmadığı için, şu an bu modeli yok sayıyoruz.

Kendi elimle Ahmet Bey'e Evo 3d aldırdım, ben ne yaptım diyorum. Geride I9100 için çarpan kırık bir kalp varken ben bu vicdan azabına dayanamayacağım:) Zafer senini telefon da eskidi. Sen Ahmet Bey ile helalleş, biz de Mondeocuların resmi telefonu olan I9100'ü Ahmet Bey ile tanıştıralım :good1:

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

:biggrin: Burası onların mekanı Zafer. :tongue:

Bu bir bahane değil sayın Kıyak. Cihazın hakkını verin lütfen. :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet hocam, sen onu benim yanıma gönder, biraz takılsın benimle. :biggrin::tongue:

Göndereyim Diyarbakır gibi yerde 1 hafta yetermi :)

Psikolojik baskı yok Evren abi. :i-ih:

:stop: cık, cık, cık.

Zafer Bey oğluma sadece Fener Hususunda baskı yapıyorum haricinde özgürlüğüne bıraktım :) Tabiki Beşiktaşı aşılıyorum :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer sarhoşluğu içinde olmayalım lütfen. Ahmet Bey'in kararını saygıyla karşıladık ama HTC reklamı da bu sayfaya alamayız:) Galaxy I9100'ün sayfasında misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak görevimiz ama artık biz de HTC sayfalarına misafir olup, sabote etmek istiyoruz da konu yok hala :fiuw:

Bu arada Nexus bile I9100 sayfalarına girdi. Biz kendisini tanımıyoruz Ali Bey. Bu sayfalarda resmi olarak kabul görmüyor Nexus. Hem resmi satışıda olmadığı için, şu an bu modeli yok sayıyoruz.

Kendi elimle Ahmet Bey'e Evo 3d aldırdım, ben ne yaptım diyorum. Geride I9100 için çarpan kırık bir kalp varken ben bu vicdan azabına dayanamayacağım:) Zafer senini telefon da eskidi. Sen Ahmet Bey ile helalleş, biz de Mondeocuların resmi telefonu olan I9100'ü Ahmet Bey ile tanıştıralım :good1:

Saygılarımla.

Biraz zaman tanımak lazım Evren abi. O kalp birkaç ay sonra 3 harf ile çarpacak. h.t.c. :) İkinci koyu kısım ise yanlış alarm demek istiyorum. :p Ahmet Kıyak'tan önce ben aldım zaten, baktım, inceledim, beni yanıltmadığını gördüm, Ahmet Bey'e önerdim.

Zamzung konusunu sabote etmiyoruz, bilakis feyz alıyoruz abi. Kendi konumuz da olacak, ne yapsak bu konu kadar kasıp kavurmayacak elbet ama biraz daha zamanı var. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu bir bahane değil sayın Kıyak. Cihazın hakkını verin lütfen. :tongue:

O verse verse mondeonun hakkını veririr. Daha android nedir bilmiyor o. Rom ne Kernel ne root ne CW ne öğrenecek öğrenecek. Ondan sonra hakkını veririr. :D

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

O verse verse mondeonun hakkını veririr. Daha android nedir bilmiyor o. Rom ne Kernel ne root ne CW ne öğrenecek öğrenecek. Ondan sonra hakkını veririr. :D

Saygılarımla.

Aslında bizimki Android kardeşliği, markaların pek önemi yok da, yine de insan "daha iyisi daha ucuzayken niye pahalıyı alsın" diyor işte :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aslında bizimki Android kardeşliği, markaların pek önemi yok da, yine de insan "daha iyisi daha ucuzayken niye pahalıyı alsın" diyor işte :p

Hepimiz kardeşiz zaten :) Ayrımcılığa gerek yok. Ahmet Kıyakta bir gün doğru yolu bulur. Ucuz etin yahnisi yavan olur derler atalarımız. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Günde bir kez düşürüp dayanıklılık testi uyguluyorum, şu an için testlerden başarı ile geçti. :biggrin:

Ayrıca işyerimde elden ele dolaşıyor, yakında kiraya vermeyi düşünüyorum. :tongue:

Yeter de artar. Bir kaç tane eylemde salıveririm sokağa, sen bile zaptedemezsin ondan sonra. :D

Bence fazla düşürmemeye özen göster. Çok düşürüyorsan silikon kılıf tavsiye ederim. Orada bulamazsan buradan temin eder gönderirim. Gerekirse boynuna as :D Gerçi S2 kadar hafif ve kibar değildir ama olsun . :tongue: HTC ler için düşürmelere karşı biraz hassas olduğunu söylüyorlar.

Zaten ben bizimkinin çenesini zaptedemiyorum. Hatta bazen cevap veremiyorum :) Birde okonuda ayarını kaçırırsam vay halime :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

:biggrin: Ama suç bende değil. HTC'nin arayüzü ve yazılımı o kadar yeterli ki, insan arayış içine girmiyor. :fiuw:

Mondeoyun modlayan sensin ama ben değilim :)

Yorum bağlantısı

Zafercim aldırdın tabi AHmet Bey'e HTC'yi. Şİmdi tuzun kuru, kardeşlik türküleri söylüyorsun :fiuw: . Biz de dedik kardeş olalım ama araya üveylik girmesin dedik. Hatta ileri gittik bir misyon yükledik, Araya Mondeo hatırı soktuk ama sen bu kardeşliğe hep karşı çıktın. Şimdi seni bir elinde pron, üzerinde röpteşambırla hayal ediyorum nedense. KArdeşleri ayıran kötü adam rolü biçtim sana :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zafercim aldırdın tabi AHmet Bey'e HTC'yi. Şİmdi tuzun kuru, kardeşlik türküleri söylüyorsun :fiuw: . Biz de dedik kardeş olalım ama araya üveylik girmesin dedik. Hatta ileri gittik bir misyon yükledik, Araya Mondeo hatırı soktuk ama sen bu kardeşliğe hep karşı çıktın. Şimdi seni bir elinde pron, üzerinde röpteşambırla hayal ediyorum nedense. KArdeşleri ayıran kötü adam rolü biçtim sana :)

Evren Bey Ahmet'in durumu tamamen duygusal tamamen duygusal :)

Yorum bağlantısı

Ne yazık ki, o "duygusallığı" ben ortaya çıkardım Mehmet Bey. Masa başında HTC'ye kaybettik. 12 sayfa mesaj yaz ama kaybet:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne yazık ki, o "duygusallığı" ben ortaya çıkardım Mehmet Bey. Masa başında HTC'ye kaybettik. 12 sayfa mesaj yaz ama kaybet:)

Saygılarımla.

Kısmet Doğru yolu bulur. Bu arada sizinle görüştüğüm konuyu hallettim. Arabam bölümünde detayları paylaştım.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

mondeo ile öyle bir bağladınızki Ya mondeo aldırtıcam yada bu telefonu satıcam :nea::rolleyes::p

Sen fahri üyesin. Ayrıca telefonu ilk alan olarak, imtiyazın var. Telefondan sıkıldıysan bilmem de :i-ih: sanki bizim yazdıklarımızı bahane ediyormuşsun gibi bir hisse kapılıyorum. Ahmet Abi'ni ikna etmeden satamazsın Mehmet bunu bil ama Mondeo alabilirsin. Hadi bakalım artık sen de bir misyon üstlendin :)

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ekran öyleyse bende geçen arkadaşı iphoneden vazgeçirmeye çalşırken önerdim bak indirimvar felan sonra fazlada üstelemedim ekran parlıyor diye(youtubeden baktım birkaç videosuna karşıdakini gösteriyordu)..Bu arada dayanamıyorum gidip Note alcam :angry:

Ahmet abi canın sağolsun :)

Note mu :i-ih:

Sezar'ın hakkı sezar'a Mehmet. Amacın telefonsa I9100. Eğer eğlencelik bir notepad ise; Ipad. Böyle kırma modellerle işin olmasın. İkinci eli olmayacak ölü bir cihaz.

SAygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nexus al, ayfon da dahil hepsi masal olsun rahat et :)

En fazla 1000 TL verilir o telefona.

1700 TL çok fazla o telefona...

Doğru diyorsun aslında, ayfona kızarken kendim 1700 lük aleti alayım diyorum :) neyse daha gelmedi nasılsa, ilk gelenleri alıp kazık yemeyelim, nasılsa ucuzlayacak, o zaman dışardan falan getirtiriz en güzeli.

Yorum bağlantısı
Misafir

I9100 ün son sürümü ile gayet mutluyum. Şimdi kullandığım özelliklerinden biri, aracın JVC ana ünitesi ile mavidiş üzerinden görüşmek. Ses biraz yankılanıyor diyorlar ama ben gayet rahat konuşuyorum. 50 adet rehber de JVC'ye tanımlanıyor. JVC'nin üstünden de arama yapılabiliyor. Telefonu bir kere tanıttım. Mavidiş açıldıktan sonra 5-6sn'de bağlanıyor. JVC'nin ekranında telefonun çekim kuvveti ve pil durumu gözüküyor. Telefon çalarken, müzik kesiliyor, uyarı sesi ile otomatik açılıyor. Ekranda eğer bahsettiğim 50 adet rehber kaydından bir numara arıyorsa isim çıkıyor. Yoksa, numara gözüküyor. Eğer telefona kaydettiğiniz ismin altında birden fazla no varsa, onlar JVC'ye mavidiş ile transfer edilirken ayrı ayrı kaydediliyor.

Yine mavidiş aracılığı ile müzk de dinlenebiliyor ancak şarj durumu düşünüldüğünde hiç sağlıklı değil tabi bu durum.

Bu arada bugün ilk defa rehbere kayıt yaparken adres girdim. Bu adres girilince yanda bir işaret çıkıyor. Tıklandığında google maps veya ıgo haritası üzerinden adres tarifi alınabiliyor. Yzdığım adreste ıgo pek başarılı olamadı ama google maps adresi direk haritada verdi. Igo için farklı formatta yzamak gerekiyor demek ki.

Rehber ile ilgili bekleme sorunum da tamamen ortadan kalktı. Bir şekilde tüm rehberi kaldırdım. (ben telefon rehberi değil, google rehberi kullanıyorum hep. Bu şekilde gmail adresimde kişiler hep kayıtlı oluyor. Tabi gruplar da.) Senkronizasyon açık olduğu için gmail üzerindeki tüm bilgiler de silindi. Daha sonra kısa bir süre önce hafıza kartına yedeklediğim bilgileri telefona çıkardım. Yine senkronizasyonla verile gmaile aktarıldı ve o günden beri bekleme sorunu ortadan kayboldu. Sadece hotmailin android uygulamasını telefona kurduğumda tekrarladı ama kişi senkronizasyonu hotmail ile de ilişkilendirildiğinden olabilir. DAha sonrasında bir hafta zaman geçti hiçbir bekleme kasılma yok rehberde.

Şu an için pil durumundan, ajandaya, rehberden hıza kadar oldukça stabil. Daha hızlı versiyonlar vardı ama genel çerçeveden bakıldığında en iyi versiyon Icecream öncesi son versiyon oldu.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İnternette GS2 için resmi iceCream yayınlandı diye haberler var ama?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Resmi sürüm ise neden stabil olmasın? Farklı şeylerden bahsediyor olabiliriz Mehmet.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

SGS için ICS yayınlanmayacak denilmişti ilk baştan. ancak gelen tepkiler üzerine yılbaşı arifesi samsung bu kararlarını tekrar gözden geçireceklerini açıkladılar. Ama yanlızca gözden geçirilecek. sonuç ne olur bilinmez.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Yok yani resmi sürümü diye indirilenler sorunu yaşamışlar,yani resmi olmayan birşeye resmi demişler...

Samsung tarafından yayınlanmış ancak beta sürüm. Yani hata içermesi mümkün.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Note mu :i-ih:

Sezar'ın hakkı sezar'a Mehmet. Amacın telefonsa I9100. Eğer eğlencelik bir notepad ise; Ipad. Böyle kırma modellerle işin olmasın. İkinci eli olmayacak ölü bir cihaz.

SAygılarımla.

Ben bugün anladım ki kesinlikle Android. İyi Iphone yerine S2 almışım. Bugün elime IPAD geçti. Bu itunes kadar gereksiz bir yazılım yokmuş.Benim Androidmarketten indirdiğim oyunların çoğu paralı. AppStore üye olmak istiyorum kredi kartı numarası istiyor. SanalKartın numarasını verdim kabul etmedi. Tablet Pc almayı düşünüyordum. Bari onu IPAD alayım dedim. Şimdi kesinlikle almayacağım ve çevremde alanada mani olacağım.

Android bence şu anda en güzel yazılım ve kendi marketinden istediğiniz kadar ücretsiz oyun ve program var çokta rahat kuruyorsun.Müzikleri videoları çok rahat bir şekilde yükleyip kaldırabiliyorsun. Bunları yaparkende hiç bir arayüze ihtiyaç bile duymuyorsun.(Bunlar benim kendi görüşüm)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Android ice cream ile işi bitirdi, gelecek android de artık.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...