İçeriğe Yönlendir

Focus III - Xenon / Far / Adaptif Far / Sorunları / Montaj Hakkında

Fatih Gokluoglu

Recommended Posts

Sani Gerşon

Abi gecmis olsun sonunda. Ancak bu zaten degismesi gereken farlarin kimin tarafindan zorla değiştirilmedigini gösterir. Maakesef herkes yönetici bulamiyor. Ford ta magdur ediyor sonucta. Senin icin memnun edici ancak maalesef genel olarak husran...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Teşekkürler arkadaşlar .Sizin de katkiniz büyük destekleriniz icin tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Gözünüz aydın abi. Sonuna kadar mücadale etmenin sonucu. Kimden ne koparsak kar diyorlar. Ben zaten şu %50 olayını anlamıyorum. Demek ki bi hata var. yarısını da koparsak kar kafasındalar.

Bana hep sunu dusunduruyor.

"Firma olarak biz %50 hataliyiz, ama sen de musteri olarak bizim markamizi tercih ettigin icin %50 hatalisin. Ode de aklin basina gelsin."

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun, o farlar incelemeye gidecek, hata düzeltilecek (yurtdışında tabii) hakkınızı sonuna dek arayın, asla vazgeçmeyin, bu firmalar adam olana kadar demeyeceğim, çünki olmayacaklar, sebeb basit, toplum olarak yozlaştığımızdan, hiçbirşey değişmeyecek, hakkınızı söke söke alacaksınız ne yazıkki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Geri çağırıp taktıkları farları istemezler umarım. Sizin eski farları yıkadık temizledik gelin alın derler mi ? ;)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Geri çağırıp taktıkları farları istemezler umarım. Sizin eski farları yıkadık temizledik gelin alın derler mi ? ;)

Gitme [emoji16] Gidersen de arabayı uzağa bırak [emoji106] [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Bi daha ki ay bakım var başka yere mi gitsem [emoji45]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

süper araç maşallah

hayırli olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Helal olsun... Adam farı degistiremezsem arabayı değiştiririm dedi ve değiştirdi... güle güle kullanın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Peki bunlar virajda dönüyor mu yoksa viraj aydınlatması mi var cmax2 lerdeki gibi ?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Maşallah.

Aracın konusunu ayrı bir başlıkta okuruz artık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Hayırlı olsun. Maaşallah..

Peki bunlar virajda dönüyor mu yoksa viraj aydınlatması mi var cmax2 lerdeki gibi ?

Bundan tam emin değilim ama benim araçta viraj aydınlatma şeklinde.. büyük ihtimalle bu da öyle..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun. Maaşallah..

Bundan tam emin değilim ama benim araçta viraj aydınlatma şeklinde.. büyük ihtimalle bu da öyle..

Adaptif değil yani. 

Yorum bağlantısı
Fatih Eyyüpoğlu

Mercek Uygulamsı Yapsak olmazmıı farlara 

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Forumda Oktay abi vardı bu işleri yapan, ancak üyeliğini bulamıyorum. :unsure2:  mezun oldu galiba  :bravo:

Yorum bağlantısı
Misafir

İstanbul'da İlker Kemal var, bu işin duayeni. Farlarınızı götüreceksiniz bi xenon uygulayacak.

+1453

Yorum bağlantısı
Misafir

En son elimdeki focus 3 farına oktay abi bixenon gen5 sistemi uyguladı.Şuan fazla olduğundan satıyorum. Arzu ederseniz forum kurallarına uygunsa sahibinden linkini eklerim.

3236e58f65e739fe7c9ba8ea6ac246b7.jpge32dbff09166dc09cb33e4861df3c194.jpg
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

En son elimdeki focus 3 farına oktay abi bixenon gen5 sistemi uyguladı.Şuan fazla olduğundan satıyorum. Arzu ederseniz forum kurallarına uygunsa sahibinden linkini eklerim.

3236e58f65e739fe7c9ba8ea6ac246b7.jpge32dbff09166dc09cb33e4861df3c194.jpg

Vay arkadaş ne bitmez far kolleksiyonun varmış.... Hayırlı satışlar olsun abim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...