İçeriğe Yönlendir

Focus III - Xenon / Far / Adaptif Far / Sorunları / Montaj Hakkında

Fatih Gokluoglu

Recommended Posts

Misafir

Vay arkadaş ne bitmez far kolleksiyonun varmış.... Hayırlı satışlar olsun abim.

Bi focus almadınki sende. Bedavaya gidecek bedavayaaa
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bi focus almadınki sende. Bedavaya gidecek bedavayaaa

Abi aldık bi eco ama onda vardı mercekli farlar [emoji12]
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

En son elimdeki focus 3 farına oktay abi bixenon gen5 sistemi uyguladı.Şuan fazla olduğundan satıyorum. Arzu ederseniz forum kurallarına uygunsa sahibinden linkini eklerim.

farlar güzelmiş ama park için kullanılan led sırıtmış orada..  :biggrin:

önüne görüntüyü hafif engelleyecek flu bir şey olsaydı desem, ışık randımanı azalır vs denilecek.. sustum  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

farlar güzelmiş ama park için kullanılan led sırıtmış orada.. :biggrin:

önüne görüntüyü hafif engelleyecek flu bir şey olsaydı desem, ışık randımanı azalır vs denilecek.. sustum ;)

Park ledi değişebiliyor zaten. Zevke göre yenisi takılı yahu.
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

elbet değişir ama takılacak olan da farklı durmayacak diye şey-ettiydim  :fiuw:  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

elbet değişir ama takılacak olan da farklı durmayacak diye şey-ettiydim :fiuw::)

Valla orj hali bu. Tek farkı led t10 beyqz takıldı.
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Safak Acar

Bugün yetkili servisten birisine gittik durumu anlatıp çözüm aramak için,sözde servis şefi olan bir arkadaş geldi (ağzında simit yiyerek) sorunumuzu anlatmaya çalıştık ama sağ olsun arkadaş doğru düzgün bakmaya bile tenezzül etmeden normal olduğunu değişim olmayacağını söyledi.( Bu arkadaşla konuşma arasında forumumuzun adını söyledim; konuya az çok vakıf olduğumu belirtmek için arkadaşın cevabı çok ilginçti ! "elimden gelse o forumu kapattırırım orada çok bilmiş ama hiç bir şeyden haberi olmayan insanlar var" mış ).Tesadüfen orada olan aynı fara sahip başka bir Focusla karşılaştırdık onun mercekleri ile bizimkiler arasında açık ara fark vardı durumu izah etmemize izin bile vermedi ki tam sinir harbi yaşayıp hır çıkaracakken kendime hakim olup servisten dışarıya kendimi zor attım.

Daha sonra başka bir yetkili servise gidip durumu anlattım onlar da bir zahmet baktılar aynı şekilde normal olduğunu fakat sol ve sağ arasında farklı şekilde is ve kirlenme olduğunu ama yine de durumun normal olduğunu değişim isteseniz de olmayacağını söylediler.Ben ısrarcı olunca randevu verelim aracı getirin yalnız araç bir kaç gün kalabilir sökülüp incelenecek fotoları çekilecek falan dedikleri için perşembe gününe randevu alıp ayrıldık.

O arkadaşa simit ısmarlamaya gidelim abi bir gün :D

Bu arada hayırlı olsun sorun çözülmüş :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Su müsteri memnuniyeti olayini bir türlü kavrayamadilar. Halbuki diger cakal firmalar gibi sat arabayi 5-10bin tl fazlaya. Sonra bir sey oldugunda, "Tabi efendim hemen degiselim" de. Önceden fazlasiyla al parayi. Senden iyisi olmasin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Gelmeyin, ben hallettim onu [emoji14]

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

? [emoji30]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Sağ ol Ayhan teşekkürler eksik olma.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Abdurrahman EREN

Farlarınızı satmadıysanız almak istiyorum fiyat nedir acaba

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdullah Hacıefendioğlu

Peki bunlar virajda dönüyor mu yoksa viraj aydınlatması mi var cmax2 lerdeki gibi ?

evet sağa sola aşşa yukarı sürüşe duyarlı ve bazen beyaz bazen sarı yanıyor otama en uygun şekilde yanıyor

Adaptif değil yani. 

adaptif

Yorum bağlantısı
Eray DURUKAN
(düzenlendi)

Passat leon creed golf hatta jetta bile olabilir di Opel fena değil

tarihinde Eray DURUKAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Can Oygur

Hayırlı uğurlu olsun , far gerçekten pahalı bi opsiyon ama çok güzel duruyor :)

Yorum bağlantısı

1z3q71x.png

çözümü buldum, komple değiştirdim :)

Valla kendime sabırsız derdim. Bende başkalarıda varmış. [emoji16]

Led Stop-Far, Teyp, Start Stop için Ibizamı satıp daha dolusunu aldığım gün geldi aklıma [emoji23]

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yusuf Bozkurt

Arkadaslar far satan varsa lutfen bana ulassin

Yorum bağlantısı
Tugay Kayseri

Tesekkur ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
ilyas Bilgen

Çok güzel olmuş maşallah [emoji5]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Koray Kahraman

Değerli Arkadaşlar,

2014 model Focus Titanium Benzinli Powershift aracım var. Geçtiğimiz günlerde dış dikiz aynalarındaki sinyallerin hafif bir şekilde oynadığını fark ettim. Başka bir çok araca da baktım, onlarınki çok sıkı, hiç kıpırdamıyor bile. Acaba bunları sıkılaştırmak için aynanın içini açıp bir şeyler mi sıkıştırsam diye düşünüyorum. İnternetten aynanın el yardımıyla söküldüğünü buldum fakat sinyalleri sıkılaştırmak için sanki dış muhafaza kapağının da sökülmesi gerekir diye düşünüyorum. Bunu yapmaya çalıştım fakat kapak çıkmayacak gibi duruyor. Kolay bir yolunu veya videosunu paylaşacak olan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...