İçeriğe Yönlendir

Iphone 5 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Harun Aydın

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

Peki düşürenler ve arka cebinde benim gibi taşıyıp yamulmayanlara ne diyeceğiz? :)

ben düşürmeden düşürmeye fark var diye düşünüyorum. Olmaz demiyorum veya yamulmasını hoş karşılamıyorum. Sonuçta ben o telefona 2000TL verdiysem dikkat edeceğim. ;9

Kemer takmamış vaziyette takla atan arabadan sağ çıkan insan kadar şanslısın o zaman :) Olmuyor mu oluyor ama bu kemer takarak hayatta kalanlardan fazla değildir :)

Yorum bağlantısı

Kabul et, tasarım ve malzeme seçimi hatalı, düşürdüğünde bu denli yamulan alet hatalıdır, bu arada stabil ios un yani elmanın yapabileceği birşey yok, yazılımda bir yere kadar, kısaca Steve gitti iş bittiiiii, zamanla göreceksiniz...

Etmiyoom :p

Abi ben hataları falan yok demiyorum. Ama yamultanda hatasızdır da demiyorum :D

Kemer takmamış vaziyette takla atan arabadan sağ çıkan insan kadar şanslısın o zaman :) Olmuyor mu oluyor ama bu kemer takarak hayatta kalanlardan fazla değildir :)

Örneğin abartı oldu ama maşaallah de :)

Sonuçta bir yanlışla tüm doğruları götüremezsin, Ya ilk partiyse ;)

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

benim iphone 5 resmen interneti sömürüyor:(

1gb kotam doldu diye 500mb destek almıştım 2 günde 421 mb kullanmışım:(

video filan da izlediğim yok face ve online oynadığım clash of clans var...sanırım o baya bi net çekiyor...

gsm den alınan netlerde hem upload ı hem de download ı limitten sayıyorlarmış...

başka neti hızlı biten oldu mu?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Olay şu, bu kadar kolay yamuluyorsa sorun vardır, şimdiye dek çook telefon kullandım ama asla bu derece zarar gören olmadı, ayrıca Honda örneğinede katılmıyorum, kaporta tırt ama gerisi sağlam, bunun her yeri tırt be kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Maşallah :nazar: İnşallah bişey olmaz aman diyim benden bilmeyin sonra :D

Yorum bağlantısı

video filan da izlediğim yok face ve online oynadığım clash of clans var...sanırım o baya bi net çekiyor...

gsm den alınan netlerde hem upload ı hem de download ı limitten sayıyorlarmış...

Arkadaşımda HTC'nin bi modeli var o da şikayetçi bu durumdan. Valla bişey yapmıyorum diyor ama anlamadım.

Açık kalan bi yerler vardır ki Adli kullanım kotası internet içinde geçerli ve gerçekten vasat bir durum.

Ek olarak 3 yıldır iphone kullanıyorum yaklaşık 3 ay önce sadece 5 gün öncesinden 1GB bitti. o da İnternetim yoktu modem olarak kullanmıştım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sen down-up ın toplamının kota olduğunu daha yenimi öğrendim kardeşim :p:flowers: Ayrıca telefonunda hatalı, çok yakıyor bu, dphone alalım sana, dieselphone for apple :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Olay şu, bu kadar kolay yamuluyorsa sorun vardır, şimdiye dek çook telefon kullandım ama asla bu derece zarar gören olmadı, ayrıca Honda örneğinede katılmıyorum, kaporta tırt ama gerisi sağlam, bunun her yeri tırt be kardeşim :)

O yüzden MK'ya aldırmaya çalışıyoruz ya :D

Maşallah :nazar: İnşallah bişey olmaz aman diyim benden bilmeyin sonra :D

Aldım ismini :D

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Sen down-up ın toplamının kota olduğunu daha yenimi öğrendim kardeşim :p:flowers: Ayrıca telefonunda hatalı, çok yakıyor bu, dphone alalım sana, dieselphone for apple :)

normalde evde kullandığım net hep limitsiz olmuştur...(ayda 80-100 gb downloadım var: )

cepten de 4 gb net taahütlü kullanırken geçmiyordum..

taahüt bitince 1gb lik nette yetiyordu...

o sebepten net yetmeyince öğrendim D-U toplamının kotadan gittiğini...

şu an oynadığım online oyun veya yaptığım jb yüzünden baya bi hızlı tükettim kotalarımı :(

geçen ay kotam yetmişti...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bendende nazar değmesin, aman diyim :)

Yorum bağlantısı

normalde evde kullandığım net hep limitsiz olmuştur...(ayda 80-100 gb downloadım var: )

şu an oynadığım online oyun veya yaptığım jb yüzünden baya bi hızlı tükettim kotalarımı :(

JB kota yemez ki ? bi repo falan yüklerken onlar da çok değil :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

adsl can, fibernet canandır :)

Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

bende uydunet var 3mb limitsiz 40 lira: )

superonline a başvurdum daha bizim siteye gelmemişler.. gelsin anında superonline turkcelliyim :)

jb yapmak limit yemiyor ama yüklediğim tweaklerden biri feci kota yiyor sanırım... ve şu an yazarken aklıma geldi, galiba en son yüklediğim sürekli online olan tweak suçlu mercii...

intelliscrenX diye bir uygulama var....anında bildirim yapıyor biyerleri paso tarıyo...galiba suçlu bu hemen test yapıcam :)

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

20 mb limitsiz var bende de, fbernet var da adı fiber, ev içine bakır kablo geliyor, bakalım ne zamam fiber yada cat5 olacak, yinede hız iyi, 29 mbiti vuruyor arada :)

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

20 mb limitsiz var bende de, fbernet var da adı fiber, ev içine bakır kablo geliyor, bakalım ne zamam fiber yada cat5 olacak, yinede hız iyi, 29 mbiti vuruyor arada :)

telekomın fiberneti ise yalandan fiber bağlantı sunuyor hainler:(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Binada kutu var, buraya kadar fiber, oradan eve 15-20 metre bakır kablo, yani Vdsl var, kutudan eve fiber çekseler olucak ama çalışıyorlarmış hala, süperonline direk fiber çekiyor, iyi ama işin içinde kazıksell olunca sinir oluyorum :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kabul et, tasarım ve malzeme seçimi hatalı, düşürdüğünde bu denli yamulan alet hatalıdır, bu arada stabil ios un yani elmanın yapabileceği birşey yok, yazılımda bir yere kadar, kısaca Steve gitti iş bittiiiii, zamanla göreceksiniz...

Abi tolgahan kabul etmez. Bakın bu kadar üstüne gitmeyin oturur ağlar :D :D

Ben de bir tırt var.

Sende de bir tırt var işte bende ikinciye gerek yok :D :D :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kaç yanlış var kaç doğru var. Bana göre iki doğru 7-8 yanlış var :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Volume Please :D

Benim marka takıntım yok kardeş. Ben daha öncede söylediğim birşey var. Benim verebileceğim paraya göre alabileceğim en dolu özellikli bir cihaz almak isterim.

Arttıralabilir hafızalı

Değiştirilebilir bataryalı

farklı cihazlarla 3g görüntülü görüşme yapabileceğim

Başka chizlarla bluetooth bağlantısı yapabilen

İ-Tunes olmadan video ve müzik atılabilen

Düştüğünde çok çabuk hasar almayacak (Oğlanda oynuyor)

Kriterlerim bunlar.

Tabiki iki artısı var

İyi fotoğraf çekiyor ve Stabil bir yazılımı var (andoroidte rastgele yazılım yüklemesen oda kitlenmiyor) Bunun içinde kalkıp o kadar para vermem Janim.

Ben içimdekini dışarı vururum kaçak savaşmam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benim marka takıntım yok kardeş. Ben daha öncede söylediğim birşey var. Benim verebileceğim paraya göre alabileceğim en dolu özellikli bir cihaz almak isterim.

Arttıralabilir hafızalı

Değiştirilebilir bataryalı

farklı cihazlarla 3g görüntülü görüşme yapabileceğim

Başka chizlarla bluetooth bağlantısı yapabilen

İ-Tunes olmadan video ve müzik atılabilen

Düştüğünde çok çabuk hasar almayacak (Oğlanda oynuyor)

Kriterlerim bunlar.

Tabiki iki artısı var

İyi fotoğraf çekiyor ve Stabil bir yazılımı var (andoroidte rastgele yazılım yüklemesen oda kitlenmiyor) Bunun içinde kalkıp o kadar para vermem Janim.

Ben içimdekini dışarı vururum kaçak savaşmam :D

Yorgun savaşçı seni :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yorgun savaşçı seni :D

Kaçamak cevap verdin :D

Doğru söze ne denir diyecektin korktunmu :D

Yorum bağlantısı

Kaçamak cevap verdin :D

Doğru söze ne denir diyecektin korktunmu :D

Yok be abi. Ne kaçamak cevabı hep aynı eksende dönüyoruz. Sen ikna oluyorsun oldun da zaten sonra vay efendim zamzunglar söyle diyorsun :)

Zaten o saydığın iki neden seni cezbediyor ve o parayı vereceksin birgün eminim buna :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...