İçeriğe Yönlendir

Iphone 5 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Harun Aydın

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Seninki de bayaa değişikmiş... :unsure2:Benimkinin resmini koyardım ama malum; forum ortamı... Zaten koymamı istemezsin sanırım. :seytan:

Vallahi ben arkaya bakınca görebildiğim o. Ya sizin kafalar geriye çok dönebiliyor ya da sizinkiler dönmeden de görünebiliyor. :p

Dilim dilim diyorsun yani... :D :D

Bu arada "dilim dilim" fıkrasını biliyor musun? ;)

Karpuzcuyu mu diyorsun? :p

Yorum bağlantısı

1. si siz bu işletim sistemine ister 2 ister 10 çekirdekli bir beyin takın, hızındaki artış çok az oluyor, yani ne takarsan tak sistem bunu yutuyor, bu sebele 3gs le 5 modelini karşılaştırınca sadece hız bakımından azıcık bir fark görebiliyorsunuz, yani androidle kıyaslarsak ios %10 arttıysa andro %50 farkla daha hızla gelişmekte ve yazılım buna daha rahat cevap verebilmekte, ios ta ise bu yok, bu sebeble her modeli aynı derken hız açısından işletim sistemi açısından aman aman bir fark göremiyoruz.

Abi sadece buna cevap yazmak istedim,

İlk 3g ile başladım (2hafta)

sonra 3gs ile uzun bir süre devam ettim. ardından 4 ve şimdi 5 kullanıyorum.

Şuan elimde bi tane 3gs var sistemini güncelliyorum.

Şunu söylemeyim ki o 3GS ile 5 değil 4'ün bile hızı azıcık değil abi. Ciddi farklar var. Telefonu JB'li olanlar bilirler Cydia'yı açmak biraz bekletir ama bu telefonda o azcık hız, süratli bir şekilde açılıp kullanımda kolaylık sağlıyor. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ufak tefek şeylere bakma sen, elbette hız farkı olacak ama olması gerektiği kadar olmuyor, neyse sıkıldım vallahi biraz Wot oynıyayım kafam rahatlasın :)

Not: 3gs e ios6 yükleme bence, hız artışın uzun sürmeyecek çünki :)

x1DNk.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ali abi valla bizde sıkıldık. Yok ayfon şöyle yok böyle. Bu ne arkadaş kedi olsan ciğerfon derdim :D

Yorum bağlantısı

Ufak tefek şeylere bakma sen, elbette hız farkı olacak ama olması gerektiği kadar olmuyor, neyse sıkıldım vallahi biraz Wot oynıyayım kafam rahatlasın :)

Not: 3gs e ios6 yükleme bence, hız artışın uzun sürmeyecek çünki :)

Ufak tefek olur mu hiç :)

Notuna not : Yoo. hız yükseltmek için ayrıca bi app kullanıyorum :) hiiiç sorun da olmuyor :D (FakeClockUp)

Yorum bağlantısı

Ufak tefek olur mu hiç :)

Notuna not : Yoo. hız yükseltmek için ayrıca bi app kullanıyorum :) hiiiç sorun da olmuyor :D (FakeClockUp)

Seni yakında ABD'ye çağırılarsa şaşırma :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi valla bizde sıkıldık. Yok ayfon şöyle yok böyle. Bu ne arkadaş kedi olsan ciğerfon derdim :D

Kaşınma kaşınmaaaaa :D bari haketse ama buna sen bile inanmıyorsun zaten :biggrin:

Yorum bağlantısı

app kullan, ios kullanma :D

Ben ikisini bi arada kullanıyorum :) Daha bi hoş oluyor :D

Seni yakında ABD'ye çağırılarsa şaşırma :biggrin:

O niye o :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Arkadaş ne konuşymuş.. Rüyama girdi Ayfonum yamuluyordu, ağlıyordum hüngür hüngür sonra İbrahim Tatlıses geldi niye ağlıyorsun yavrum dedi Ayfonum yamulmuş dedim :) ağlama ben sana 5.ini alırım dedi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Datlısese söyle, sana adam gibi yamulmayanını alsın, bırak bu geri kalmış aleti :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Datlısese söyle, sana adam gibi yamulmayanını alsın, bırak bu geri kalmış aleti :)

Bu videoda ne yapıyorlar?

Yorum bağlantısı

Arkadaş ne konuşymuş.. Rüyama girdi Ayfonum yamuluyordu, ağlıyordum hüngür hüngür sonra İbrahim Tatlıses geldi niye ağlıyorsun yavrum dedi Ayfonum yamulmuş dedim :) ağlama ben sana 5.ini alırım dedi :D

İnan dün bende gördüm,konu öyle etkilemiş beni :biggrin: sabah kalktığımda direk telefonuma baktım ohhh çektim :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu videoda ne yapıyorlar?

68 saniyede kesintisiz takılmadan Hd 999 foto çekiyorlar, aletin nasıl çalıştığına dair sony şovu yapmışlar :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

68 saniyede kesintisiz takılmadan Hd 999 foto çekiyorlar, aletin nasıl çalıştığına dair sony şovu yapmışlar :)

Foto işin içine girince zaten sony gibisi yok.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Foto işin içine girince zaten sony gibisi yok.

Foto konusunda tartışamam bile, dedikleri gibi çıkarsa, fiyat uçmazsa, şuan için bu aletin üstüne yok, kendine has arayüzüyle arakozcuda değil, bakalım gelsin göreceğiz, toz-su geçirmez, sağlam cam ve kasa, tam bana göre, öyle yamulgan aletlerle işim olmaz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Ali abi mutemadiyen 15 güne bi şu aletin üstüne tanımam bu aletin üstüne tanımam diyorsun. Sonuç ne abi :D

Foto konusunda tartışamam bile, dedikleri gibi çıkarsa, fiyat uçmazsa, şuan için bu aletin üstüne yok, kendine has arayüzüyle arakozcuda değil, bakalım gelsin göreceğiz, toz-su geçirmez, sağlam cam ve kasa, tam bana göre, öyle yamulgan aletlerle işim olmaz :D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İnan dün bende gördüm,konu öyle etkilemiş beni :biggrin: sabah kalktığımda direk telefonuma baktım ohhh çektim :biggrin:

Senindemi rüyana girdi Abi :) bende uyanır uyanmaz baktım yörüngesinde duruyor :D

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

2 kattan attık hiç bişey olmadı Ali abi sana bundan bulalım madem :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Abi datlıses bu hiç erikson'un yeni kasasını alır mı :D

Yorum bağlantısı

Senindemi rüyana girdi Abi :) bende uyanır uyanmaz baktım yörüngesinde duruyor :D

Sorma ya,hemde öyle bir gergin uyandım ki üzerimden atmak zor oldu :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi datlıses bu hiç erikson'un yeni kasasını alır mı :D

e bu dadtıles 3310 kılıklısını alıyorya, erikson metal kasayla 100 basar o da ayrı :D

2 kattan attık hiç bişey olmadı Ali abi sana bundan bulalım madem :D

O sağlamlık xperia z de var zaten, sağol :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Adam sağlam oturmuş koltuğa... :)

Dürt al irkut :biggrin:

4s alayım o zaman ikisinin ortası... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...