İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Pek iyi birşey olmadığınu düşünüyorum. Ekranın o bölgesindeki renklerin değişiyor olması ekranda problem oluştuğunun göstergesi sanki. Mert bu hafta senin için şanssız bir hafta ancak telefonu servise vermelisin.

Saygılarımla.

Yahu ne elektronik aletlerden çektiğim? Fotoğraf makinesi, telefon, netbook hepsi serviste yaa. :(

Kesinlikle bir düşürme falan olmadı neden olduğunu anlamadım bu çizginin Abi. Şu ana kadar 4 samsung kullandım hiç servise gitmeyen olmadı. Sanırım daha samsung tercih etmem. 

Yorum bağlantısı
Arda Merve

ufak bir soru note 3 ün çıkması beklenir mi özellik olarak yoksa s4 mü almalıyım :)

Yorum bağlantısı

ufak bir soru note 3 ün çıkması beklenir mi özellik olarak yoksa s4 mü almalıyım :)

Aciliyet yoksa beklenir. Note3 her ne kadar ayni segment olmasa da piyasaya girince diger modellerin fiyatlari da bir miktar duser.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

note 3 alırsam bilgisayar kullanmayı bırakıcam inşallah :D

note 3 e bence daha var. S4 tense note2 daha mantikli :)
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bugün telefonu servise verip vermemekte kararsızım. Başarı garantili. Yerine geçici telefonda vermiyorlarmış. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oktay Demirağ

Daha önce sorulmuş olabilir ancak bir özelliği çok arıyorum var olduğuna da emin değilim. Telefon çaldığında cevaplama tuşuna basmadan, kulağa götürünce cevaplama gibi bir özellik var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Daha önce sorulmuş olabilir ancak bir özelliği çok arıyorum var olduğuna da emin değilim. Telefon çaldığında cevaplama tuşuna basmadan, kulağa götürünce cevaplama gibi bir özellik var mı acaba ?

Yok sanirim.
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Kulağa götürünce arama yapıyor. Arama geldiğinde cevaplama işi sesle oluyor diye biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende 1 hafta önce note 2 kervanına katıldım ama hiç birşeyini bilmiyorum. Tek bildiğim harika yapmışlar.

Taklıdığın birşey olursa çekinmeden 7/24 soraibilirsin abi. :)

Yorum bağlantısı

Telefon geldiginde bu sekilde cevaplama olmuyor. Bu ozellik hangi telefonda var bilmiyorum ama Samsung'da ve bildigim diger androidlerde rastlamadim. Mesaj yazma ekraninda kulaga yaklastirildiginda arama yapabiliyor ama.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Çok teşekkürler. Aslında kulağa götürünce aramak yerine cevaplama olsaymış daha iyi olurmuş

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok teşekkürler. Aslında kulağa götürünce aramak yerine cevaplama olsaymış daha iyi olurmuş

Kulağa götürünce arama değil aslında o. Yakınlık sensörünün algılamasıyla arama yapması. Bunu cevaplama için düşünmek hem kullanışsız hem de hatalı olur. Zira çalan telefonu çantadan, cepten, kılıftan çıkarırken yakınlık sensörü telefonu açabilir. Bu da kontrol dışı bir hareket.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ
(düzenlendi)

Bugün gözün konumuna göre aşağı yukarı ekranı kaydıran telefonlar var ise bir zahmet kulağıda tanısın bu akıllı telefonlar :)

tarihinde Oktay Demirağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kulağa götürünce arama değil aslında o. Yakınlık sensörünün algılamasıyla arama yapması. Bunu cevaplama için düşünmek hem kullanışsız hem de hatalı olur. Zira çalan telefonu çantadan, cepten, kılıftan çıkarırken yakınlık sensörü telefonu açabilir. Bu da kontrol dışı bir hareket.

Abi öyle basit degil. Elinle kapat yapmiyor mesela. Nasil yapiyor bilmiyorum ama sadece kulakta calisiyor.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Telefonu dik tutup elinle ekranı kapatınca arıyor mu?

Aramiyor abi hicbir şekilde. Biz arkadaslarla cok denedik bunu.
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bugün gözün konumuna göre aşağı yukarı ekranı kaydıran telefonlar var ise bir zahmet kulağıda tanısın bu akıllı telefonlar :)

Oktay Bey koşun, kulağı tanıyan telefon yapmışlar :D

Aramiyor abi hicbir şekilde. Biz arkadaslarla cok denedik bunu.

Note2 görünce bi deneyeyim bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Oktay Bey koşun, kulağı tanıyan telefon yapmışlar :D

Note2 görünce bi deneyeyim bakalım.

İşin sırrını az evvel çözdüm ama soylemeyecegim. Kesfedin bakalim. :ph34r:
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Olayın mantığı kulak felan değilmiş. Şöyle ki telefonu kulağımıza götürüken yaptığımız hareketi algılıyor ve aynı zamanda yakınlık sensörüde bunu doğruluyor. Çalışma prensibi böyle.  Deneyeniz. :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...