İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Sani Gerşon

Arkadaşlar,

Wireless açıkken galeriye girdiğinizde kilitlenme oluyor mu? Şirketteki iki telefonda denedik, ikisi de patladı.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Arkadaşlar,

Wireless açıkken galeriye girdiğinizde kilitlenme oluyor mu? Şirketteki iki telefonda denedik, ikisi de patladı.

Tahminen Çekilen fotoğrafların paylaşımı ve yer bildirimi vs. açıktır. Her seferinde o bilgileri güncellemeye veya almaya çalışıyordur, Yani Galiba. Bende öyle bir sorun yokta attım sadece kafadan :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tahminen Çekilen fotoğrafların paylaşımı ve yer bildirimi vs. açıktır. Her seferinde o bilgileri güncellemeye veya almaya çalışıyordur, Yani Galiba. Bende öyle bir sorun yokta attım sadece kafadan :D

İki telefon da fabrika çıkışı ekstra paylaşım programı falan olmadan yapıyor. Başka tahmin var mıdır acep?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

İki telefon da fabrika çıkışı ekstra paylaşım programı falan olmadan yapıyor. Başka tahmin var mıdır acep?

extra bir program değil, seçeneklerden seçiyorsun. Açıkmı kapalımı kontrol etsinler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

extra bir program değil, seçeneklerden seçiyorsun. Açıkmı kapalımı kontrol etsinler.

Kamera seçenekleri mi yoksa cihazın seçenekleri mi?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Kamera seçenekleri mi yoksa cihazın seçenekleri mi?

Kamera açıkken yukarıda bulunan ayarlara girip GPS imi ve otomatik çekim paylaşma kısımlarına bakmakta fayda var. Bende GPS açık otm çekim paylaşımı kapalı mesela örnek teşkil etmesi bakımından. 

Hafıza fullsede olabilir. Dropbox falan senkronize ve direk oraya bağlantılı isede olabilir. Yani galeriye girdiğinde direk dropbox galeriye girmeye çalışıyor olabilir. (Her seferinde download demek ve zaman alır hali ile). Ama görmeden bakmadan bişey diyemiyorum sadece ihtimaller ve atmasyon üzerinden gidiyorum :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Biz neden hiç güncelleme almıyoruz? 4.1'de kaldık ?

Aslında s4 çıktıktan sonra yeni sürümle s4'ün ekstra sensörleriyle sağlanan özellikler dışındaki opsiyonların note2'ye kazandırılacagı belirtilmişti. Sanırım s4'ün yazılım sorunlarını android 4 jellybean sürümü ile düzeltemeyen Samsung Note2'nin de zaten stabil olan şu anki sürümünü güncellemeyi Android 5'e bıraktı. Yani NoteII 4.3.x sürümü almayabilir.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bunun üstüne hatçe vaan nambır van demekten başk çare kalmıyor, Eylül ayı içine 4.3 e zaten geçmiş oluruz, sonrada ver elini 5  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Daha askerliğin çok tertip anlamına geliyor, kısaca bekle sonraki baharı, gelir belki sırada diyebiliriz  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nazım Kaya

merhaba

arkadaşlar note 2 cihazımın camı çatladı

dokunmatik ve diğer işlevleri çalışır durumda

servis ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

merhaba

670 Tl. Yetkili serviste. :)

Galaxy Note II Cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

merhaba

650 750 civarı :D

670 Tl. Yetkili serviste. :)

mert kardeşim aldı neler önerebilirsin bu telefon hakkında :D 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

650 750 civarı :D

mert kardeşim aldı neler önerebilirsin bu telefon hakkında :D

Abi hayırlı olsun. Asla pisman olmaz. Çok iyi bir telefon. Beyaz aldiysa mutlaka kilifli kullansin. Siyahida oyle. Kenarinda ki krom kaplamalar o kadar çabuk çiziliyor ki. Benimki cok kotu oldu simdi. Degistireyim dedim erkanla butunmus. 670tl dedi. :D

Ben memnunum telefondan. Sadece ara sira menude felan takilma yapıyor ama o da normal. 140 tane uygulama var bende. :)

Yorum bağlantısı

Bu ne anlama geliyor? Güncelleme mi geliyor acaba?

Evet bu güncellemeye işaret Mert. 1hafta içinde güncellenir ya da internet üzerinden telefona ara program odin ile yukleyebilirsin. Bu güncelleme nerden çıktı ama anlamadım. Ben de aynı uyarıyı aldım az önce.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

200 TL fiyat aldım acaba orijinal yan sanayi çok fark edermi ?

duyduğum  kadarıyla orginali ile görüntü kalitesi farkı varmış çözünürlük farkıda

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert bu nasıl bir yazı karakteridir okurken midem bulandı :)

Çikolatalı kurabiye fontu abi. Burda bi tuhaf olmuş, yoksa herkes çok beğeniyor. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...