İçeriğe Yönlendir

Htc One Kullanım Deneyimleri

Akan Belen

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Katılıyorum, bu alet herbiden güzel, stabil-hızlı-sağlam-kaliteli-hd ekran ve en yüksek ppi değerine sahip, 88 derece görüş açılı ön kameraya sahip sağlam bir cihaz, eğer hTC böyle gidebilirse diğerlerinde örnek olur sanırım.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arkadaşlar konuda,konuyla ilgisi olmayan mesajlarda temizlik yaptım. Lütfen paylaşımlarımızı HTC ONe kullanım ve deneyimler üzerine olursa seviniriz.Bilginize

Teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Birde türkçe olsaydı :) Çok iyi fotolar çekilebileceği bir gerçek ama iyi anlamak lazım geliyor bence.

pozlama, iso, kontras vs. ayarları biliyorsanız elle ayarlayın diyor kısaca, o zaman baya güzel çekiyor yani :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Eğer haber doğruysa, bence beats ; LG, nokia veya samsungla anlaşacak. Bunuda buraya yazdım. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu ara inanılmaz şarj tüketiyorum. İnternet kullanımını anlamak için mümkün olduğunca telefonu kullanıyorum. Mobil bağlantım sürekli açık konumda. Bir günü zor çıkarıyorum. Sadece 15_20dakika konuşma. Bol mesaj ve foruma giriyorum.Başka bir extra yok bilemedim normal mi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eğer haber doğruysa, bence beats ; LG, nokia veya samsungla anlaşacak. Bunuda buraya yazdım. :)

Haydaaa, Microsoft ta darda olan hTC yi alırsa yada ortaklığa giderse bir bakmışsın eskinin ipaq leri, win8 ve Lumia ile harmanlanıp mega hTC telefonlar ortaya çıkmış, olmaz değil, toplu halde win8 e geçeriz artık, beast te geri gelir, zaten Lumia ile beats varsa olabilir.

Amma yazdım haaa  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

http://m.t3.com/news/t3-gadget-awards-2013-htc-one-wins-phone-of-the-year

Adamların dilinde tüy bitti emekleri boşuna değilmiş :)

Eee boşa demiyoruz  :D üstelik Ford destekli One...

Ekranda harbiden tırtmış bu arada...

The HTC One has a gorgeously thin, reassuringly rigid aluminium body bonded to the 4.7-inch screen by a technique that doesn’t leave a single gap. And speaking of the screen, it’s eyeball-piercingly sharp, with a 1080p full HD resolution and Retina display-spanking pixel density of 468ppi.

Bu arada Sense 5.5 de yolda :) artık blinkfeed ide kapatabiliyoruz, hTC kullanıcı isteklerinide hızla yerine getirmeye başladı  :good1:

http://www.teknolojioku.com/haber/iste-htcnin-yeni-arayuzu-htc-sense-55-14564.html?p=1

panorama+ ve sweep panoramada ne acep?

image_1.png

image_2.png

G2 de iki kamera aynı anda kayıt yaparda bizimki armutmu toplar, ahanda dual capture :)

image_4.png

Blinkfeed e normalde kendi kanalları dışında ekleme yapamazdık, şimdi ise herşey serbest  :biggrin:

image_5.png

Daha öğrenemediğimiz bir sürü yenilikte varmış, göreceğiz bakalım :)

Not: 4.4 kitkat yolda ve alacağız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Videoda telefonun ekran şekli hoşuma gitti alt kısma toplanmış ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Rom da olabilir yada şu launcher lardan birinin işi sanırım...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Daha tam irdelemediğin nasılda belli oluyor, ben kuracalamaya başladıktan 10 dakka sonra farketmiştim, hala gözden kaçan şeylerde var sanırım  :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Aynen öyle daha eminim çok şey var bilmediğim.O sanal tuşu farketmiştim daha önce aslında ama neden olduğunu anlamamıştım :D Bu sabah şöyle bakınırken nette gördüm yaptım hemen :D

Bu konu neden var burda paylaşalım ki öğrenelim demi ama

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aynen öyle daha eminim çok şey var bilmediğim.O sanal tuşu farketmiştim daha önce aslında ama neden olduğunu anlamamıştım :D Bu sabah şöyle bakınırken nette gördüm yaptım hemen :D

Bu konu neden var burda paylaşalım ki öğrenelim demi ama

Telefonda yardım menüsüne baksana, hem detaylı anlatım hemde bazılarında videolu anlatım bile vardır.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

ipuçları kısmına bakıyorum zaten.Aralarda izliyorum yada okuyorum.Kullanıcı deneyimleri daha iyi.Extralar için :)

Güzel uygulamalar olabiliyor aslında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

4.3 ve sense 5.5 gelsin daha çok kurcalarız biz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yeni haber, Lenovo hTC ile görüşüyormuş, satınalma olabilirmiş, olursa hTC daha iyi işler çıkaracak gücü ve parayı buldu demektir :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Pressy çıkıyormuş, alalım :)  Videoyu izleyelim, zamzunga a atılan taşları görelim  :D

http://www.engadget.com/2013/08/30/pressy-android-controller/

pressy-android-controller-kickstarter.jp

https://d2pq0u4uni88oo.cloudfront.net/projects/533949/video-280964-h264_high.mp4

Bu alet olmadanda power tuşuyla aynısını yapabilirsiniz, benim derdimse power ı kullanmadan yapabilmek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.incrediapp.press.it.macro.creator.time.saver

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu ne yahu böyle :D

Video açılmıyor bende yani açılıyor ses geliyor ama ekran siyah 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...