İçeriğe Yönlendir

King Of The Wax And Protect! Nasiol Zr53 Nano

Mert Yeldan
Çözüme git Mert Yeldan tarafından,

Recommended Posts

Nadir Açıkbaş

S3 kalın pastadır, ardında hare bırakır muhtemelen, hem hareyi almak hem de fazladan parlaklık için aynı markanın s30 pastasını tavsiye ederim, sonrasında deep clean, multicleanser, m600 temizlik tineri gibi bir temizleyici ile boyayı temizleyip zr53 yapabilirsiniz

abi sadece s30 uygularsam yeterli olur şeklinde anladım doğrumu???? (boyayı zr ye hazırlama konusunda tüm hazırlıkları yaptım muguiars kil akabinde s30 akabinde fairy platinum akabinde ipa en son zr hatta zr yi ful paket aldım içeriğince clean diye bir ürün geliyor o da zr den hemen önce ugulanırsa performansı artar yazıyor ipa gibi bişey diye tahmin ediyorum bakalım bi gelsin)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

abi sadece s30 uygularsam yeterli olur şeklinde anladım doğrumu???? (boyayı zr ye hazırlama konusunda tüm hazırlıkları yaptım muguiars kil akabinde s30 akabinde fairy platinum akabinde ipa en son zr hatta zr yi ful paket aldım içeriğince clean diye bir ürün geliyor o da zr den hemen önce ugulanırsa performansı artar yazıyor ipa gibi bişey diye tahmin ediyorum bakalım bi gelsin)

Araçta çizik yoksa s30 parlaklık için kullanılabilir. Çizik varsa s3-s30 yapılmalı. S30-fairy-kutu içinden çıkan temizleyici-zr53 yapılabilir. ipayı ben camları temizlemek için kullanıyorum, ipanın temizlik gücü biraz abartılıyor bana göre, srp yi bile sökmüyor s30 dan kalanı sökmesini beklemiyorum.

Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

Araçta çizik yoksa s30 parlaklık için kullanılabilir. Çizik varsa s3-s30 yapılmalı. S30-fairy-kutu içinden çıkan temizleyici-zr53 yapılabilir. ipayı ben camları temizlemek için kullanıyorum, ipanın temizlik gücü biraz abartılıyor bana göre, srp yi bile sökmüyor s30 dan kalanı sökmesini beklemiyorum.

Abi s30 sipariş etmiştim çizik için deyince arabanın kaput,sağı solunda kılcal çizikler gördüm bi de s3 gold ... Diye onu da sipariş ettim şimdi çok masraflı oldu bu zr de (44+kargo 50gr meguiars kil, s30 pasta 34 lira, s3 pasta 34 lira, fairy platinum küçük boyu 10 küsür lira, ipa allahtan kimyasalcı tanıdık vardı ona para vermedim, zr53 120 lira e kaportacı arkadaşın dükkanında pazar sakin günde yapacaz ona da bi el emeği atacaz baya maaliyetli oldu valla)

Bir de abi önce s30 sonra s3 sıralama olarak doğrumu (ilk ve ikinci pasta uygulaması arasında ilk pasta temizlenip mi ikinciye geçiliyor yoksa arka arkada tozunu falan almadan uygulatimmi s30 ve s3 ü)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi s30 sipariş etmiştim çizik için deyince arabanın kaput,sağı solunda kılcal çizikler gördüm bi de s3 gold ... Diye onu da sipariş ettim şimdi çok masraflı oldu bu zr de (44+kargo 50gr meguiars kil, s30 pasta 34 lira, s3 pasta 34 lira, fairy platinum küçük boyu 10 küsür lira, ipa allahtan kimyasalcı tanıdık vardı ona para vermedim, zr53 120 lira e kaportacı arkadaşın dükkanında pazar sakin günde yapacaz ona da bi el emeği atacaz baya maaliyetli oldu valla)

Bir de abi önce s30 sonra s3 sıralama olarak doğrumu (ilk ve ikinci pasta uygulaması arasında ilk pasta temizlenip mi ikinciye geçiliyor yoksa arka arkada tozunu falan almadan uygulatimmi s30 ve s3 ü)

kil-s3-s30-nasiol clean-zr53 şeklinde olacak, önce kalın sonra ince pasta ;)

zr53 120 tl mi olmuş vay bee, 50 tl ye almıyorduk piyasası artmış 2.el oto gibi :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

tmm mert bey tşk ederim öneriniz için aynen öyle yapacam piyasası bayaa artmış demek zr nin

Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

dbShkhd.jpgwlNx8Vt.jpg

zr için herşey hazır sadece şu kil uygularken sperye oto şampuanı su karışımı yapmam gerekiyormuş o şampuanı almadım,fairy i orada da kullanırsam bir sakıncası olurmu bilmiyorum!!!

toplam 261 tl tuttu burası 120 zr+44 kil+5 kilin kargosu+68 pastalar+6 pastaların kargosu+10 tl fairy+8 nasiol clean ipa yı arkadaşımdan aldım ücretsiz  :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

hayırlısı olsun fairy sulandırın işinizi görrü fazla bastırmayın kil pahalı olmuş yapacak birşey yok o üründe markaya gitmeyin konu içinde diğer uygun ürünler var.birde eger zr53 uygulama pedleri yetmiceni düşünüyorsanızki bana yetmemişti bayanların makyaj temizleme pedleri var aynı ürün poşeti 1 tl mi ne oda işnizi görür. ve şunu utmayın zr53 uygulamaya geçtinizde araç tamamen sudan arınmış olacak kurumuş yani o cam çıtaları ve ayna kenarlarından akıyor oraları ice kurlayın mümkünse hava ile kururun tabi çok basınca maruz bırakmadan

Fairyi ne amaçla kullanıyoruz ?

yıkama daha önceden var olan cila was gibi koruyucular varsa onları söker mertim ya sökme özelli varya

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

hayırlısı olsun fairy sulandırın işinizi görrü fazla bastırmayın kil pahalı olmuş yapacak birşey yok o üründe markaya gitmeyin konu içinde diğer uygun ürünler var.birde eger zr53 uygulama pedleri yetmiceni düşünüyorsanızki bana yetmemişti bayanların makyaj temizleme pedleri var aynı ürün poşeti 1 tl mi ne oda işnizi görür. ve şunu utmayın zr53 uygulamaya geçtinizde araç tamamen sudan arınmış olacak kurumuş yani o cam çıtaları ve ayna kenarlarından akıyor oraları ice kurlayın mümkünse hava ile kururun tabi çok basınca maruz bırakmadan

yıkama daha önceden var olan cila was gibi koruyucular varsa onları söker mertim ya sökme özelli varya

Evet kil pahalı oldu biraz, KİL'İ Mİ FAZLA BASTIRMAYAYIM ÖNEMLİ GİBİ ORASI??? zr yi nasiol ün sitesinden ful paket olarak aldım ben 295 liraya o yüzden kutunun içinden ayrıca 10 tane zr nin orijinal pedinden çıktı 10 tane de zr nin kendi kutusunda var toplam 20 tane sizce yetmezmi???? Kuruluk konusunda aynenn çok çok dikkat edeceğim kaportacı arkadaşımla onun dükkanında kapalı bol ışıklı alanda uygulayacağız pasta ve makinesinin kullanımı da iyi olacak hergün yaptığı iş(pasta işi)
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

How to use Clay bar yazarak bolca kil uygulama videosu izleyebilirsiniz

Yorum bağlantısı

Kil i meg almasanız da olurmuş mavi renk noname de işi görürdü. Zr53 de karaborsa gibi maşallah, sözde yeni modeli çıkacaktı bunun fiyatı niye fırladı böyle? 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Evet kil pahalı oldu biraz, KİL'İ Mİ FAZLA BASTIRMAYAYIM ÖNEMLİ GİBİ ORASI??? zr yi nasiol ün sitesinden ful paket olarak aldım ben 295 liraya o yüzden kutunun içinden ayrıca 10 tane zr nin orijinal pedinden çıktı 10 tane de zr nin kendi kutusunda var toplam 20 tane sizce yetmezmi???? Kuruluk konusunda aynenn çok çok dikkat edeceğim kaportacı arkadaşımla onun dükkanında kapalı bol ışıklı alanda uygulayacağız pasta ve makinesinin kullanımı da iyi olacak hergün yaptığı iş(pasta işi)

20 tane yeter iyiymiş 

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Kil i meg almasanız da olurmuş mavi renk noname de işi görürdü. Zr53 de karaborsa gibi maşallah, sözde yeni modeli çıkacaktı bunun fiyatı niye fırladı böyle?

hepsiburadada 80 civariydi simdi 120 olmus, su an en mantiklisi sanalpazar. 100 liraya veriyor. 10 lira da hediye ceki vermisler kullanicilara :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

klasik uygulama şekli ancak kili in de spreyi kullanılmaz  ise sonuç yarım kalır. her kil denen de aynı değildir markaya göre rakamı da sonucu da başka dünyalar

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mavi no name kili sadece suyla uygulayabilirsin, farklı kimsayallar(güçlü şampuanlar, zift temizleyici artıkları vb) yapısını bozabiliyor. Mavi kil için en güvenlisi bolca duru su.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Benim araç da taş izleri ufak tefek çizikler var zr53 uygulanır mı ?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim araç da taş izleri ufak tefek çizikler var zr53 uygulanır mı ?

Teşekkürler.

Uygulanır, taş izlerinde bi değişiklik olmaz yerinde durur öyle :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
(düzenlendi)

İstanbul uzak :)

Serdar abi , Murat hoca da anlamıyor bu işlerden ... :seytan:

tarihinde Emre Demir 48 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Rötuş işi göründüğü kadar kolay değil hele bir de metalik ve canlı bir renk ise sırıtmadan rötuşlemek çok çok zor.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Mert bey local dolgu nedir , biz de dolduralım .

Boyacı komple izler için macun zımpara boya dediler.

Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

taş izleri büyük olmaz bendekiler çok ufak kürdan ya da fırça ile taş izlerini boya ile dolduruyorlar size söylenenin normal boyadan bir farkı yok açıkcası

Maaşallah mert bey araç çok güzel olmuş nazar değmesin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...