İçeriğe Yönlendir

Yeni Golf VII (7) Üretilmeye Başlandı Ve 4 Eylül'De Sahneye Çıkıyor...

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Cihan Beliceli

Bu almanlar nekadar gıcık insanlar 4 eylülde tanıtacaklardı ne resmi sitesinde haber var, bunlar marsta filan tanıtacaklar herhalde yeni golf'ü

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Jedi-edition linkine bayıldım geçen akşam açtığımda. Çevreci otomobil üretimi ile bir güzel dalga geçiyorlar...

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Bu tip lansnalar(tanıtım yada sunum) genelde gece 21 gibi yapılır.

Bi sitede 22'de yapılacakmış diye duydum ama tv verecek mi nasıl olacak bilmiyorum

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bi sitede 22'de yapılacakmış diye duydum ama tv verecek mi nasıl olacak bilmiyorum

Bizdeki Tv kanallarında sanmıyorumda internetten camlı yayınlanıyor bu tip show'lar genelde...

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Bizdeki Tv kanallarında sanmıyorumda internetten camlı yayınlanıyor bu tip show'lar genelde...

TAbiki bizde değilde alman kanallarında sizin dediğiniz gibi internetten canlı nasıl izleyebiliriz ki.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Süslü ama aynı araca hazır olun bence :D

çok fazla değişiklik kimse beklemiyorki zaten. Bir kaç yeni teknolojik ıvır zıvır ilave olacaktır. En büyük yenilik kasa hafifliği ve 1,4 motorda act dedikleri active cylinder tecnolojisi olacak..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

çok fazla değişiklik kimse beklemiyorki zaten. Bir kaç yeni teknolojik ıvır zıvır ilave olacaktır. En büyük yenilik kasa hafifliği ve 1,4 motorda act dedikleri active cylinder tecnolojisi olacak..

Hımm desene fiesta gibi 40 kilo daha hafif, dışı farklı gerisi aynı olacak :)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

TAbiki bizde değilde alman kanallarında sizin dediğiniz gibi internetten canlı nasıl izleyebiliriz ki.

google da akşam " golf 7 berlin lansman live" diye arattırınca belki bulunur. Zaten yarın her yerde yayınlanır . Helal olsun adamlara eski tabiri ile alt orta sınıf bir arabayı sanki yeni baştan yapılmış gibi saklayarak yada bir halt etmişler gibi sunuyorlar. Belki binlerce golf manyağı fıtık olmuştur günlerdir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eee tırtfon dan esinlenmişlerdir ne yapsın adamlar, hep aynı hep aynı :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

google da akşam " golf 7 berlin lansman live" diye arattırınca belki bulunur. Zaten yarın her yerde yayınlanır . Helal olsun adamlara eski tabiri ile alt orta sınıf bir arabayı sanki yeni baştan yapılmış gibi saklayarak yada bir halt etmişler gibi sunuyorlar. Belki binlerce golf manyağı fıtık olmuştur günlerdir.

aynen bende öyle bekliyorum ona göre ya yeni golf siparişi vereceğim yada 1.2 tsi jetta'nın siparişini

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

aynen bende öyle bekliyorum ona göre ya yeni golf siparişi vereceğim yada 1.2 tsi jetta'nın siparişini

Bugün doğuş maslağa uğradım benim delikanlı CC alalım dediği için. Tip boyut fiyat vs.olarak en makulu yine jetta gibi geldi banada...

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Bugün doğuş maslağa uğradım benim delikanlı CC alalım dediği için. Tip boyut fiyat vs.olarak en makulu yine jetta gibi geldi banada...

benime amacım jettayı geçiş için almam ondan sonra ya cc yada passat

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

benime amacım jettayı geçiş için almam ondan sonra ya cc yada passat

Allah herkesin gönlündekini nasip etsin :) 10-15 yaş genç olsaydım benimde gönlümdeki golf R idi ama bu yaştan sonra o sertlikteki araç düşündürüyor artık. 45 yaşından sonra konfor ve sessizlik daha cazip geliyor...

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Allah herkesin gönlündekini nasip etsin :) 10-15 yaş genç olsaydım benimde gönlümdeki golf R idi ama bu yaştan sonra o sertlikteki araç düşündürüyor artık. 45 yaşından sonra konfor ve sessizlik daha cazip geliyor...

Amin inşallah allah herkesin gönlüne göre versin.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
(düzenlendi)

Bu akşam Türkiye Saati ile 22:00 'de perde kalkıyor... :)

seyredebileceğimiz tv yada site varmı. Bu arada vwturk sitesinde de varsınıız herhalde

tarihinde Cihan Beliceli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

İçimden bir ses kasa olarak hayal kırıklığına uğrayacağız diye söylüyor

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak
(düzenlendi)

İlk resmi fotolar

2013-Volkswagen-Golf-7-Official-2.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Interior-Official-2.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Interior-Official-1.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Official-01.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Official-3.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Official-8.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Official-9.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Official-10.jpg

2013-Volkswagen-Golf-7-Official-7.jpg?

tarihinde Erkan Kıyak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Arka tasarım ve gögüs tasarımı çok güzel olmuş. Ama ön tasarım çok kötü. Ön tampon ne öyle? Hiç beğenmedim. Eski kasayı tercih ederim.

Kaynak nere abi ? :D

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak
(düzenlendi)

Arka tasarım güzel sadece, ve bu sefer olmuş gögüs tasarımı. Ama ön tasarım çok kötü. Hiç beğenmedim. Eski kasayı tercih ederim.

Kaynak nere abi ? :D

Güzel olmasına güzel de sıradanlığın, alışılmışlığın ötesine gidilmiş de değil :(

http://www.turkeycar...ari-yayinlandi/

tarihinde Erkan Kıyak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...