İçeriğe Yönlendir

Yeni Golf VII (7) Üretilmeye Başlandı Ve 4 Eylül'De Sahneye Çıkıyor...

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Golf 6 kaç yıldır üretiliyor ki 7'si çıkıyor anlamadım. Makyajdır bence bu.

Golf 6 ara modeldi. 7 yenilenen kasa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Selam hoşbulduk. Yaz tatillinde internet yavaş iş çok ayrıca site şifresi kaybolmuş, yorgunluk vs.

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

bu kadar tek düze araba çıkartırlar yani hey.!! Audi A3 Seat leon golf kasa benzerlikleri had safada ama iç tasarım maşallah tütütüt :)

ama tercih edilir bence audiden farkı yok bence kalite olarak hı??

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Dokunup ellemek lazım. Bu görünüşle temiz işçilik ve üst donanım gelirse güzel olur. Tıkırtı vs de olmayacak tabi.

Eski golflerin lastik bot sağlamlığı havası geri gelmeli bence. O havayı biraz mini countryman da gördüm biraz da honda crz de. Bunda da olsa çok şık olur. Sonuçta "araç" bu ve bir mobilya değil. O psikolojiyi almalı.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vw tıkırdarsa Sarayburnun dan aşağı atarım, akıntı sağlamdır orada

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Vw tıkırdarsa Sarayburnun dan aşağı atarım, akıntı sağlamdır orada

Hepsini atarsan deniz dolar burun murun kalmaz.

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Yandan aynı Golf IV olmuş.

Bence iç tasarım güzel, arkası idare eder zaten hb araçlarda arka tasarımda farklılaşmak için megan2 hb gibi fitürüstik şeyler yapmak lazım onuda vw yapmaz, önü ise kötü olmuş, tampon köşeli sis farları daha güzel olabilirdi, son olarak ızgaradaki krom çıtalar 2 değil, 1 tane tamam farla bütünlük için ama bence hoş değil, gelince bir test ederim, bu arada golf a3 ten kaliteli bir araç malzeme olarak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Eski VW sahipleri üzülmesin, araç değer yitirmesin diyerekten :) Kullan işte eski aracını diyor :) Fiziksel olarak eskidiyse al yenisini ama model yükseltme gerekmiyor demeye getiriyor. Alman ekonomisi (yoksa yahudi ekonomisi miydi)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

105 hp de yeter. Ağır değil araç. Hız yapacak adam 160 hp alsın. tdi ekonomi için zaten burnu da tıkalı DPF var. (aslında burnu değil ama şimdi sansür yiyecek.. :) )

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şimdi bu araç yeni mi?

ford makyajında bile daha fazla değşiklik yapar.

herşeyi ile yeni, şase yeni en önemlisi de o

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yeni a3 begenmedim çok yumurta. köşeli araba kalmadı piyasada. bu golf biraz iyi galiba.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
(düzenlendi)

Bence mükemmel olmuş gündüş sürüş farına bayıldım, çok satar bu çokk.1.4 TSİ 140ps 250tork şi 6,6 şd 4,5 gnel 5,3 1.6 tdi halt etsin yanında. 0-100 8 sn

tarihinde Cihan Beliceli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Böyle bir motor var mı?

Evet yeni kasayla birlikte bu yeni motor var

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Aynen 122lil tsidan hem daha ekonomik hemde daha guclu :) 122lik tsiye gule gule diyoruz sanirim...

Benimde tahminim o yönde benzinli olarak bir diğer tsi olan 1.2 motor kullanacaklar herhalde. Bir diğer ayrıntı el frenini göremedim elektronik olacak herhalde. Fiyatlarında eskisiyle arasında çok uçurum olacağını sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Aynen 122lil tsidan hem daha ekonomik hemde daha guclu :) 122lik tsiye gule gule diyoruz sanirim...

Bir de dsg olunca dadından yinmez :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Bana çok farkli gelmedi...Canlı canlı görmek lazım.

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Özgen

Almanya sitesinde konfigürator mevcut. Panoramik cam tavanlı, deri koltuklu, navigasyonlu, güvenlik sistemleri olan dsg'li gerçekten "dolu" bir 1.4 140 HP tsi fiyatı 35000 euro civarına geliyor. Yaklaşık 80000 TL.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...