İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

Sanırım kurduğum oyunla alakalı, onu çalıştırmadığım sürece sorun yok :) Oyun F18 uçak indirme oyunu bu arada.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Taksit falan yaptılar mı? Taahhütsüz mü aldın? :D

Hepsiburada.com da 1600 TL fiyatı var ancak 200 TL Hediye çeki ve 50 TL worldcard Puan ile birlikte 1350'e geliyor. Bence oldukça iyi bir rakam.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
Bir sıkıntım var. Yatay çalışan programları ( Oyun yada tam ekran youtube) kapatıp, başka bir program çalıştırınca oda yatay çalışıyor telefon dik olmasına rağmen. Önceki çalıştırdığım programı açıp kapayınca durum düzeliyor :s

Akıllı döndürme açık mı abi?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Hepsiburada.com da 1600 TL fiyatı var ancak 200 TL Hediye çeki ve 50 TL worldcard Puan ile birlikte 1350'e geliyor. Bence oldukça iyi bir rakam.

Ordan aldın zaten, şaşırtıcı şekilde 2 günde geldi telefon :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Bugün telefonda garip bir olay oldu. Benim icin oldukça önemli olan bir video kaydediyordum. Videoyu kaydederken durdurma tuşuna bastığımda telefon dondu ekran gidip gelmeye başladı. Sonra video uygulamasi durduruldu hatasi verdi ve kapandı. Kameraya tekrar girdigimde acilmadi. Hem videoyu kaydetmemiş hemde artik kamera basarisiz hatasi veriyor açılmıyor. Kapatip açtım duzelmedi.

Hoşuma gitmedi hic bu hareketler. Birazdan tekrar deneyecegim.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
Hd de mi kayıt ediyordun? Harici sd kart mı var?

Full HD kayit ediyordu abi. Hafıza Kartı var ama telefon hafizasina kayittaydi. Daha önce de yaptım ama boyle birşey olmamıştı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

haftada bir kapatıp pili çıkarıp takmak , bende iyi sonuç verdi bu tip donmaların önüne geçti, android de

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bataryayi çıkarıp takınca düzeldi cidden şimdi çalışıyor. :D en iyisi ben yinede bi format atayim buna.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çok güzel çözüm olmuş. Yakında haftada bir ekranı da söküp takarsınız artık abi. :D

pili çıkarabilmek için havya kullanacak olanları bilemem tabii, avea reklamı gibi, fasulye oldu :mamba:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

haftada bir kapatıp pili çıkarıp takmak , bende iyi sonuç verdi bu tip donmaların önüne geçti, android de

Batarya çıkarabilmek falan uzak şeyler onlar için Abi deme öyle şeyler :p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ohho alış kardeşim bu olaylara yapıcak birşey yok,benim S2'de yapardı,şimdi elimdeki motorolada yapıyor,Demekki note 2 de yapıyormuş.Takma kafana :) B

Benim tırt galaxy gio bile yapmazken tuhafima gitti. Gerci bunun video kalitesinin yanında o neredeyse çöp. Çok memnunum video kalitesinden. Ve tek tuşla aninda smart tvde oynatmasindan. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Telefonda donma kilitlenme vs olmayınca pil zaten sökülmüyor. ;)

ne marka bu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Faydalı bir meyva... :)

böğürtlen? kiraz? karpuz? elma? avakado?

öyle bir duyum almadık hiçbir kullanıcısından , kopya yazılım mı yüklü, kutudan çıktığı gibi orjianlmi?

Yorum bağlantısı

Mert ilginç bir şekilde benim de dün HD çekim yaparken, kamera fonksiyonu bir an dondu ve durdurmaya zorla diyerek uygulamadan çıktı. SOnrasında pili çıkartmaya gerek kalmadı ama ilk kez bir stabilite hatası verdi diyebilirim noteII.

Yine de model henüz 4.2 sürümünü almadı ve 5. sürümü de alacağını düşünürsek henüz bunları acemilik hataları olarak görebiliriz. Ayrıca Note II piyasaya çıkalı yaklaşık 7 ay olmasına rağmen 4.1.1 sürümünün üstüne sadece 4.1.2 sürümünü aldı. Bu açıdan bakarsak da en kararlı modellerden biri diyebiliriz. 1.75gb'lik Ram'in 1.45'i doluyken bile stabilitesini bozmayacak derecede güçlü bir donanımı var.

Ben en son S2'yi bu kadar savunuyordum, 1,5 sene kullandım. NoteII'yi de eleştirmeye gönlüm varmıyor. Spen bile başlı başına bu modeli diğerlerinden ayırıyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Telefonun hiçbir özelliğini kullanmıyorum online olarak Heroes of Order and Caos oynamaktan :) Nasıl biroyundur fena sardı :)

Daha ne bir donma atma vs. olmadı :nazar:

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Real racing 3, Vector ,Angry Shark evo. 3ude güzel oyunlar. :)

Bu arada az evvel ekran filmini çıkardım. Mat idi. Sizce gerek var mi takmaya?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Bugün bende Note dan Note II ye geçiş yaptım :) uygulama önerilerinizi rica ediyorum :yes:

Önerim: Değeri iyice düşmeden sat onu hTC alalım :crazy:

Note noldu?

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ben hala Note kullanıyorum memnunun.Note II'ye geçer miyim? Pili için belki...

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Ben hala Note kullanıyorum memnunun.Note II'ye geçer miyim? Pili için belki...

Geç geç :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Geç geç :)

:) O zaman...Satılık Note var, garantisi devam ediyor. Yanındas 2 adet kılıf verilecektir. 1000TL... :)

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Makinenin şarjını bitirmeye çalışırken :)

llaLY6B.jpg?1

fxf3sJF.jpg

8pcXfi7.jpg?1

Ahanda note 2 boyutu :D

IAfOeux.jpg?1

4DjCNUZ.jpg?1

ADgmZ9C.jpg?1

QkS0DOU.jpg?1

GCjggLL.jpg?1

KRZrPvt.jpg?1

qu8I4Ss.jpg?1

FNWdlnT.jpg?1

2Nxf43i.jpg?1

X7RZFjj.jpg?1

QBncbBF.jpg?1

eMaLOkr.jpg?1

CJbiJLs.jpg?1

Hadi bunları diğer telefonlarda yapın bakalım. :p

hKau8Dv.jpg?1

lRwIx6e.jpg?1

DhG2cH4.jpg?1

y3eqyvy7.jpg

Bu da jpg dosyası. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ekleyip eklememe konusunda çok düşündüm ama ekleyeyim bari. Sabah aklima esti birden çektim. Ses ayari falan tirt olmus ama ilk incelemem. Hataları duzeltecegim bidahakine :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...